TRY - Türk Lirası
EUR
17,5202
USD
16,8080
GBP
20,3413
CNY
2,5086
20.8 C
Ankara
22.7 C
İstanbul
28 C
İzmir
5 Temmuz 2022, Salı
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerYenimahalle'de yaz okulları başlıyor

  Yenimahalle’de yaz okulları başlıyor

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Yaz tatilini Ankara’da geçirecek olan çocuklar için düzenlenen Yenimahalle’de yaz okulları için kayıtlar başladı. Başvurular 1-20 Haziran tarihleri arasında Gazi Mustafa Kemal Spor Kompleksi’nden yapılacak.

  Yoğun eğitim dönemi sonrası öğrencilerin yaz tatilini kendilerini geliştirerek ve eğlenerek geçirmeleri için yaz okulu düzenleyen Yenimahalle Belediyesi’nde, spor kulübü bünyesinde eğitimler yaz boyu devam edecek. Yenimahalle Belediyesi Spor Kulübü yaz okulu eğitimleri 20 Haziran-25 Temmuz ve 27 Temmuz–22 Ağustos tarihleri arasında 2 dönem olarak gerçekleştirilecek.

  Yenimahallede yaz okullari basliyor 1 - yerel haberler - haberton
  Yenimahalle’de yaz okulları başlıyor

  11 ayrı branşta yaz okulu

  Hafta içi günlerini kapsayacak şekilde düzenlenen yaz okulu programında 4-10 yaş aralığı için bale ve jimnastik branşlarında eğitimler verilecek. 7-14 yaş aralığında bulunan Yenimahallelilere ise basketbol, voleybol, hentbol, halk oyunları, masa tenisi, kick boks, taekwondo branşlarında yaz okulu eğitimi verilecek.

  Gazi Mustafa Kemal Atatürk Spor Kompleksi’nde düzenlenecek yaz okulunda bu yıl ilk kez alanında uzman spor eğitmenlerince 8-14 yaş aralığında ki çocuklara okçuluk eğitimleri de verilecek. 11 ayrı branşta eğitimlerin verileceği yaz okulunda futbol branşının başvuruları ve çalışmaları ise Ali Öcal Batıkent Semt Stadı’nda gerçekleştirilecek.

  Yenimahallede yaz okullari basliyor 2 - yerel haberler - haberton
  Yaz tatilini Ankara’da geçirecek olan çocuklar için düzenlenen Yenimahalle’de yaz okulları için kayıtlar başladı. Başvurular 1-20 Haziran tarihleri arasında Gazi Mustafa Kemal Spor Kompleksi’nden yapılacak.

  Yenimahalle çocukları spora davet ediyor

  Çocukların ve gençlerin spor faaliyetlerine katılımını arttırmak ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla açılacak olan Yenimahalle Belediyesi yaz okulları için 344 09 71, futbol branşı için 250 64 44 numaralı telefondan gerekli bilgi alınabilecek.  

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler