15.9 C
Ankara
18.5 C
İstanbul
22 C
İzmir
24 Eylül 2021, Cuma
Diğer

  YAZAR

  Umut Tufan

  Umut Tufan, İzmir'de doğdu. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu. Dört yıl Fanatik Gazetesi'nde ve iki yıl Fotomaç gazetesinde editörlük/muhabirlik ve dijital içerik üreticiliği yaptı. Son olarak dijital bir reklam ajansında lider iletişimi ve içerik yazarlığı görevlerini üstlendi.
  4 İÇERİK

  ‘Doktor’ El Maestro hastayı ayağa kaldırdı

  Başakşehir karşısında ilk devreyi 1-0 geride kapatan Göztepe’de teknik adam Nestor El Maestro adeta bir doktor gibi yaşanan sorunu tespit ederek yaptığı hamlelerle ikinci devrede hastayı ayağa kaldırdı.

  Göztepe’ye ‘işkolik’ teknik adam: Nestor El Maestro

  Göztepe’de teknik direktörlük görevine 38 yaşındaki Sırp asıllı İngiliz çalıştırıcı Nestor El Maestro getirildi. Göztepe’nin yerli bir teknik adam ile çalışmasının daha iyi olacağı...

  Çağdaş Atan ve sabır

  Çağdaş Atan Göztepe'de teknik direktörlük koltuğu için biçilmiş kaftan. Alanyaspor'daki görevi sona eren genç teknik adamın İzmir temsilcisi için en doğru isim olacağını düşünüyorum....

  Göztepe’nin ‘Sisifos’ çıkmazı

  Göztepe bir türlü bir tam sezonu başından sonuna tek bir hocayla bitiremedi. Bu istikrarsızlık ise Göztepe’yi günden güne geriye götürüyor.

  Güncel Haberler