TRY - Türk Lirası
EUR
19,363
USD
18,592
GBP
22,480
CNY
2,591
26 Kasım 2022, Cumartesi
Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerTunceli'de 15 günlük eylem yasağı

Tunceli’de 15 günlük eylem yasağı

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Tunceli’de 15 günlük eylem yasağı getirildi. Valilik karara ilişkin açıklama yaptı.

Valilikten yapılan açıklamada; toplumsal huzuru tehdit edebilecek provakatif olayların önüne geçilmesi, can ve mal güvenliğinin korunması, huzur ve güven ortamının sürdürülmesi amacıyla kamu kurum ve kuruluşlarının düzenleyeceği resmi bayram, tören kutlama ve etkinlikler hariç olmak üzere Tunceli sınırları genelinde tüm umuma açık alanlarda yapılması planlanan basın açıklaması..

Toplantı ve gösteri yürüyüşü, miting, açık yer toplantısı, protesto eylemi, oturma eylemi, anma programları, stant açma, imza kampanyası düzenleme, konser ve şenlik gibi organizasyonlar ile afiş ve poster asma, meşale yakma, taşıma ve benzeri eylem ile etkinliklerin 24 Kasım saat 00.01 ile 8 Aralık saat 23.59’a kadar olmak üzere 15 gün süre ile yasaklandığı duyuruldu. 

Fikrinizi Belirtin

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler