TRY - Türk Lirası
EUR
15,2213
USD
13,4772
GBP
18,2044
CNY
2,1319
-5 C
Ankara
-0.1 C
İstanbul
3.5 C
İzmir
26 Ocak 2022, Çarşamba
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerSıfır atık bilgilendirme çalışmaları devam ediyor

  Sıfır atık bilgilendirme çalışmaları devam ediyor

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Çankaya Belediyesi sıfır atık bilgilendirme çalışmalarına devam ediyor. Okullarda öğrenci ve öğretmenlere konuyla ilgili eğitimler veren Belediye uzmanları, çalışmalarını çevre takvimi ve sıfır atık bilgilendirme el broşürü ile destekliyor. 

  Çankaya Belediyesi çevre bilincini artırmaya yönelik çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda Sıfır Atık Projesi’ne destek veren Çankaya Belediyesi, çeşitli eğitimler ve broşürlerle çalışmalarını destekliyor.   

  Sıfır atık bilgilendirme çalışmaları devam ediyor
  Sıfır atık bilgilendirme çalışmaları devam ediyor

  Daha önce birçok okulda öğrencilere konuyla ilgili eğitimler veren Çankaya Belediyesi Çevre Yönetimi ve Sıfır Atık Bürosu’nun uzman personeli okullarda öğretmenleri de bilgilendiriyor. Son olarak Ahmet Barındırır İlkokulu öğretmenlerine bilgilendirme toplantısı düzenleyen Belediye ekipleri, sıfır atık, sıfır atık yönetim hiyerarşisi, sıfır atık kapsamındaki atık türleri, atıkların teslim edilebileceği yerler ve çevremizi korumak için yapılabilecekleri anlattı. 

  Eğitim verilen okullara çevre takvimi ve sıfır atık bilgilendirme el broşürleri de hediye eden Çankaya Belediyesi, talep edilmesi durumunda okullarda eğitimlerine devam ediyor.  

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler