24 C
Ankara
16 C
İstanbul
29.1 C
İzmir
Cumartesi, Mayıs 8, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerİş DünyasıPttAVM.com kaliteli hizmette vites yükseltti

  PttAVM.com kaliteli hizmette vites yükseltti

  Avatar
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  PttAVM.com, kurulduğu 2012 yılından bu yana, “güvenli alışveriş, kaliteli ve ekonomik ürün” mottosuyla hareket ediyor. PttAVM.com kaliteli hizmette vites yükseltti. 

  Türkiye’nin e-ticaret platformu PttAVM.com, yenilenen ara yüzüyle müşterilerine kesintisiz hizmet sunmaya devam ediyor. 

  Türkiye’nin en güvenilir e-ticaret platformlarından biri olan PttAVM.com yenilenen yüzü ve logosuyla Türkiye’nin her noktasına e-ticaret hizmeti sunuyor.  Daha hızlı erişim sağlayan ve kolay kullanılabilir bir ara yüz oluşturan PttAVM.com ekibi, müşterilerine sundukları kaliteli hizmette vites yükseltti. 

  Pttavm. Com kaliteli hizmette vites yükseltti
  PttAVM.com kaliteli hizmette vites yükseltti

  Güvenli Alışveriş, Kaliteli Hizmet

  Türkiye’nin yerli ve milli yatırımlarıyla kurulan PttAVM.com, müşterilerine sunduğu hizmet kalitesini artırmak için yeni ara yüzüyle kullanıcılarının karşısına çıktı. İndirimli ürünleri ve benzersiz fırsatları müşterilerine sunan PttAVM.com, kurulduğu 2012 yılından bu yana, “güvenli alışveriş, kaliteli ve ekonomik ürün” mottosuyla hareket ediyor.

  Her İhtiyaca Özel Ürünler 

  PttAVM.com tüm ihtiyaçlara uygun ürünlerde benzersiz fırsatları müşterileriyle buluşturuyor. İz bırakacak parfümlerden şıklığın tamamlayıcısı kol saatlerine, beyaz eşyalardan altın takılara, kahve makinelerinden, şık montlara, ortamın havasını değiştirecek tablolardan zarif mobilyalara, araç bakım ürünlerinden botlara kadar farklı ihtiyaç ve tarza hitap eden milyonlarca üründe inanılmaz indirimler www.pttavm.com’da müşterilerini bekliyor.

  Hafta Boyunca Benzersiz Kampanyalar

  Pttavm. Com, kurulduğu 2012 yılından bu yana, “güvenli alışveriş, kaliteli ve ekonomik ürün” mottosuyla hareket ediyor. Pttavm. Com kaliteli hizmette vites yükseltti.
  PttAVM.com, kurulduğu 2012 yılından bu yana, “güvenli alışveriş, kaliteli ve ekonomik ürün” mottosuyla hareket ediyor. PttAVM.com kaliteli hizmette vites yükseltti. 

  PttAVM.com salı günleri, ‘Her Salı Teknoloji Bayramı’ sloganıyla elektrikli süpürge, bilgisayar, tablet, ütü ve televizyon gibi en çok tercih edilen elektronik ürünlerde avantajlı fiyatlarla müşterilerinin karşısına çıkıyor. Çarşamba günleri ise; ‘Haftanın Ortası İndirim Fırsatı’ mottosuyla seçili ürünlerde inanılmaz indirimleri müşterilerine sunuyor. Hafta sonları da indirimlerde hız kesmeyen PttAVM.com ekibi, “Cumartesi ve Pazar İndirimler Başlar” diyerek benzersiz fırsatları müşterileriyle buluşturuyor. 

  25 Milyondan Fazla Ürün, 25 Bin Mağaza

  Türkiye’nin güven damgalı ilk e-ticaret sitesi olan PttAVM.com’un bünyesinde 10 milyondan fazla üye, 25 milyondan fazla ürün ve 25 binin üzerinde mağaza yer alıyor. Tarım Kredi Kooperatifleri, Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü, Orman Genel Müdürlüğü ve Atatürk Orman Çiftliği ürünleri de aracısız olarak yepyeni PttAVM.com’da satışa sunuluyor. 

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler