24 C
Ankara
16 C
İstanbul
29.1 C
İzmir
Cumartesi, Mayıs 8, 2021
Diğer
  Ana SayfaÖne ÇıkanE-ticarette engelsiz ürünler

  E-ticarette engelsiz ürünler

  Avatar
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü ile PTT’nin hayata geçirdiği ‘engelsiz ürünler’ projesiyle Bakım ve Rehabilitasyon Merkezleri’nde kalan 28 bin vatandaş e-ticaret ile tanıştı.

  Girişimciler, seramikten sabuna, anahtarlıktan nazarlığa kadar hünerlerini sergileyerek ürünlerini ‘dijital pazar’ üzerinden satışa çıkardı.

  Engelli ve yaşlı hizmetleri genel müdürlüğü ile ptt’nin hayata geçirdiği ‘engelsiz ürünler’ projesiyle bakım ve rehabilitasyon merkezleri’nde kalan 28 bin vatandaş e-ticaret ile tanıştı.
  Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü ile PTT’nin hayata geçirdiği ‘engelsiz ürünler’ projesiyle Bakım ve Rehabilitasyon Merkezleri’nde kalan 28 bin vatandaş e-ticaret ile tanıştı.

  Engelli vatandaşlar ‘dijital pazarla’ e-ticarete adım attı. Engelli Bakım ve Rehabilitasyon Merkezlerinde kalan 28 bin vatandaş Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü ile PTT’nin hayata geçirdiği “engelsiz ürünler” projesiyle seramikten meyve sabununa, anahtarlıktan nazarlığa kadar hünerlerini sergileyerek ürünlerini dijital pazar üzerinden satışa çıkardı.

  Engelli ve yaşlı hizmetleri genel müdürlüğü ile ptt’nin hayata geçirdiği “engelsiz ürünler” projesiyle seramikten meyve sabununa, anahtarlıktan nazarlığa kadar hünerlerini sergileyerek ürünlerini dijital pazar üzerinden satışa çıkardı.
  Engelli Ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü Ile Ptt’nin Hayata Geçirdiği “Engelsiz Ürünler” Projesiyle Seramikten Meyve Sabununa, Anahtarlıktan Nazarlığa Kadar Hünerlerini Sergileyerek Ürünlerini Dijital Pazar Üzerinden Satışa Çıkardı.

  Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına bağlı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü ile PTT arasında imzalanan iş birliği protokolünün ardından epttavm.com üzerinden satışa çıkarılan “sanat terapi” ürünleri ilgi görmeye devam ediyor. Yaklaşık 28 bin engellinin kaldığı 250’nin üzerinde Engelli Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi projeyle birer sanat terapi merkezlerine dönüşürken, el emeği göz nuru bu ürünler de engelsiz dijital pazarda yerini aldı.

  ENGELSİZ ÜRÜNLER EPTTAVM.COM’DA

  Aile, çalışma ve sosyal hizmetler bakanlığına bağlı engelli ve yaşlı hizmetleri genel müdürlüğü ile ptt arasında imzalanan iş birliği protokolünün ardından epttavm. Com üzerinden satışa çıkarılan “sanat terapi” ürünleri ilgi görmeye devam ediyor.
  Aile, Çalışma Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına Bağlı Engelli Ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü Ile Ptt Arasında Imzalanan Iş Birliği Protokolünün Ardından Epttavm.com Üzerinden Satışa Çıkarılan “Sanat Terapi” Ürünleri Ilgi Görmeye Devam Ediyor.

  Ürünlere Türkiye’nin yerli ve mili e-ticaret sitesi epttavm.com üzerinde yer alan “engelsiz ürünler” sekmesi ya da yine site içerisinde yer alan Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü mağazasından ulaşılabiliyor. Engellilerin ekonomik ve sosyal hayata katılımlarını artırmak amacıyla gerçekleştirilen proje ile engelliler seramik, anahtarlık, nazarlık, meyve sabunu, süs eşyaları gibi ürettikleri onlarca ürünler dijital pazarda yer alıyor.

  BİNLERCE ENGELLİYE UMUT

  ePTTAVM Genel Müdürü Hakan Çevikoğlu, proje kapsamında binlerce engelliye umut olduklarını kaydetti.

  Çevikoğlu, “platformumuzda tüm engelleri ortadan kaldırdık" dedi.
  Çevikoğlu, “Platformumuzda Tüm Engelleri Ortadan Kaldırdık” Dedi.

  2018 yılında “engelsiz ePTTAVM” platformunu kullanıma açarak bu alanda ilk e-ticaret sitesi olduklarını ifade eden Çevikoğlu, “Platformumuzda tüm engelleri ortadan kaldırdık. Engelli vatandaşlarımız Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü aracılığıyla ürettikleri ürünleri rahatça satabildikleri gibi rahatça alışveriş de yapabilmektedirler” ifadelerini kullandı.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler