TRY - Türk Lirası
EUR
17,4077
USD
16,7438
GBP
20,1623
CNY
2,4987
20.9 C
Ankara
26.6 C
İstanbul
33 C
İzmir
1 Temmuz 2022, Cuma
Diğer
  Ana SayfaHaberlerİş DünyasıPapara'da SMA Mücadele Derneği'ne bağış imkanı

  Papara’da SMA Mücadele Derneği’ne bağış imkanı

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Kullanıcılarının hesapları üzerinden bağış yapabildikleri kurumların sayısını artırmaya devam eden Papara, artık SMA Mücadele Derneği’ne bağış yapılabileceğini bildirdi.

  Dernekler, vakıflar ve sivil toplum kuruluşlarıyla yapılan iş birlikleri ile 13 milyonu aşkın kullanıcısına uygulama üzerinden kolayca bağış yapabilme imkânı sağlayan Papara, SMA Mücadele Derneği’ni de bağış yapılabilen kurumlara eklediğini duyurdu. Hiçbir ek ücret ödemeden Papara hesapları üzerinden bir tıkla diledikleri dernek, vakıf ya da sivil toplum kuruluşlarına bağış yapabilen kullanıcıların, artık SMA Hastalığı ile Mücadele Derneği’ne de bağış yapabileceği da bildirildi.

  HER GÜN BİNDEN FAZLA KULLANICI BAĞIŞ YAPIYOR

  43 farklı kuruma bağış yapılmasına olanak tanıyan Papara’nın, günde ortalama binin üzerinde bağış işleminin gerçekleştiğini bildirdidiği yazılı açıklamada, “Kullanıcılar Papara ile kendileri adına veya başkası adına bağış yapabiliyor. Papara kullanıcıları dilerlerse aylık düzenli bağış talimatı da oluşturabiliyor. Papara üzerinden yapılan bağışlar, yardım kuruluşlarına anında aktarılıyor” denildi.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler