TRY - Türk Lirası
EUR
20,382
USD
18,824
GBP
22,691
CNY
2,778
5 Şubat 2023, Pazar
Ana SayfaHaberlerİş DünyasıPapara'ya Milli Piyango kupon kodu alma özelliği

Papara’ya Milli Piyango kupon kodu alma özelliği

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Finansal teknoloji şirketi Papara, uygulama üzerinden kullanıcılara Milli Piyango kupon kodu alma özelliği getirdiğini duyurdu. 

13 milyonu aşkın kullanıcısının hayatını kolaylaştırmayı hedefleyen Papara, kullanıcılarını bir yenilik ile daha tanıştırdı. Artık Papara kullanıcıları, hesapları üzerinden Milli Piyango kupon kodu alma özelliğini kullanabiliyor. 

Papara’dan yeni uygulamaya ilişkin yapılan yazılı açıklamada, “Papara kullanıcılarının Papara hesabı üzerinden gerçekleştirdiği Milli Piyango kupon kodu ödeme işlemleri ise tamamen ücretsiz. Kupon kodu alma veya kupon kodunu aktive etme işlemleri için de komisyon ödenmiyor. Papara kullanıcıları sadece aldıkları kupon kodu miktarı için ödeme yapıyor.

Örneğin 25 TL’lik kupon kodu alan bir kullanıcı, kupon kodunu aktifleştirdiğinde Milli Piyango hesabındaki bakiyesi aynı kalarak 25 TL oluyor. Papara hesabı üzerinden Milli Piyango kupon kodu alabilmek için 18 yaşından büyük olmak gerekiyor. Milli Piyango kupon kodu alan kullanıcılar, kuponunu Milli Piyango’nun kendi uygulaması veya web sitesinden aktive edebiliyor” denildi. 

PAPARA’DA MİLLİ PİYANGO KUPON KODU NASIL ALINIYOR? 

Papara hesabından Milli Piyango kupon kodu almak isteyen kullanıcılar, Papara hesaplarına giriş yapıyor ve ödemeler menüsünden Milli Piyango’yu seçiyor. 25 TL, 50 TL, 100 TL ve 250 TL’lik kuponlardan uygun olanı seçerek işlem tamamlanıyor. İşlem tamamlandığında işlem özeti bilgisi kullanıcı ekranına yansıyor. Kullanıcı işlem özeti bilgi ekranında gözüken kupon kodunu dilerse üzerine dokunarak kopyalayabiliyor ya da kupon kodunu Papara hesabında tanımlı e-posta adresine gönderebiliyor. 

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler