TRY - Türk Lirası
EUR
18,1408
USD
18,5020
GBP
20,6298
CNY
2,6000
21.3 C
Ankara
22.9 C
İstanbul
25 C
İzmir
1 Ekim 2022, Cumartesi
Ana SayfaYazarlarOkan ne yaptın süsledin mi arabanı?

Okan ne yaptın süsledin mi arabanı?

Haftanın Öne Çıkanları

Okan ne yaptın süsledin mi arabanı? Evet Fatih abi şimdi gelini almaya gideceğiz inşallah.

Tamam İki gözüm ben de şehre giriş yaptım 1 saate yanınızdayım 

Tamam abi umarım siyah takımını giymişindir

Giydim tabii ki de Allaha emanet Derya’ya selam söyle.

Telefonu kapatıp arabasına heyecanla bindi yeni damat.!

Direksiyonu tutarken heyecandan ellerinin titrediğini fark etti hem nasıl heyecanlanmasın ki çocukluk aşkı Deryası ile evleniyordu.

Herkese nasip olmaz ilk ve tek aşkıyla evlenmek o da bunun farkındaydı ve Allah’a binlerce kez şükürler olsun diyordu kavşağı dönerken..

Damat tarafı Okan’ı bekliyordu düğün konvoyu hazırdı eksik olan iki kişi vardı Okan ve abisi Fatih.

Derya ise Okan’a kavuşacağı için çok mutluydu sadece bir abisi kız kardeşinin Okan’la evlenmesini istemiyordu çünkü Okan’ı pek sevmiyordu öyle diyordu yakın akrabalara Derya’nın abisi.!

Halbuki işin rengi başkaydı Derya’nın abisi Derya’nın, doktor arkadaşıyla evlenmesini istiyordu ne de olsa doktor adam okumuş adam zengin adam ara sıra bizi de görür diyordu ne kadar da düşünceliymiş abisi değil mi?

İnsan mutlu olunca saatler geçmiyor bazen..

Derya ablasına saat kaç oldu hala gelmediler abla  diyordu sitemli ve özlemle..

Damat tarafı artık tamamdı Fatih abi de düğün salonuna gidiyormuş orada bekleyecekmiş yeni çifti ve konvoy artık yoldaydı gelin evi çokta uzakta değildi arabaların hepsi yavaş bir şekilde önündeki aracı takip ediyordu en öndeki ise Okan’dı biraz hızlı sürüyordu arabayı.!

Aradan biraz zaman geçmişti artık Derya’ya çok yaklaşmıştı Okan,

Derken arkadan ambulans sirenleri geliyordu arabaların çoğu ambulansa yol vermişti olması gerektiği gibi.!

Ambulans tam Okan’ın arkasına gelmişti yol ver diye kornaya basıyordu ambulans şoförü ama Okan sinirlenmişti  gelin evine beş dakika kala güzelim konvoy ambulans yüzünden dağılmıştı  bozulmuştu bu yüzden çok sinirliydi Okan ve yakın arkadaşı Erhan’a ben bu ambulansa yol vermem diyordu Erhan ise Okan yol ver geçsin belli ki aciliyetleri var diye söylüyordu ama Okan dinlemiyordu ne yazık ki en yakın arkadaşını.

Ambulans şoförü baktı ki öndeki araç yol vermiyor arabanın sağından gitmeye çalıştı ilerde yol çok daralıyordu belli ki ambulans şoförü yeniydi ya da başka bir yerden geliyordu ama kesin olan bir şey vardı ambulans Okan’ı geçmişti ve yolun daraldığı yerde kaza yapmıştı koskoca araç hurdaya dönmüştü.

Herkes aceleyle arabalardan indi ve yardıma koştu ve yardıma koşanların en önünde Okan vardı bu sefer sinirli değildi aksine çok pişmandı ve hüngür hüngür ağlıyordu öndekiler “çoktan ölmüştü “öyle diyordu yardıma gidenler..

Bir ümitle ambulansın arka kapısını açtılar içerde iki kişi vardı; hasta bir adam yüzü kan revan içinde sedyede uzanmış haldeydi diğer sağlık görevlisi olan adam ise inliyordu ağıtlar yakıyordu bacaklarından yaralanmıştı.

Neden yol vermedin Okan diye sorular soruyordu Okan’a sitemle öfkeyle kızgınlıkla hem tanıyordu Okan’ı lise arkadaşıydı Okan’la, Okan’da arkadaşını tanıdı neden ağıt yakıyorsun annen ölmüş gibisin neden bu kadar ağlıyorsun ne oldu ölenler akraban mı? diye sordu şaşkınlıkla Okan,

Arkadaşı ise hüngür hüngür ağlıyordu gözyaşları içinde başın sağ olsun Okan dedi Okan bir an durduktan sonra neden öyle diyorsun dedi ölen kim ki dedi korkarak alacağı cevaptan çekinerek ..

Kan kaybından yüzünü tanımadığın hasta var ya o kaza yapmıştı biz onu kurtarmak için hastaneye yetiştirmek için senden yol istedik ve o senin abin Fatih !ambulansa bindirirken sayıklıyordu  Okan’a sürpriz yapacağım o beni düğün salonunda sanıyor ama ben onlar gelini alırken orada olacağım diyordu evet Okan ölen adam ne yazık ki abin başın sağ olsun Okan diyerek arkadaşına sarıldı..

Beraber ağladılar..!

Derya ise olayı duyar duymaz baygınlık geçirmişti Okan aynı anda hem abisinin hem de diğer iki kişinin ölümüne neden olmuştu ve çocukluk aşkı Derya’sına ne yazık ki kavuşamadı ömrü hapislerde pişmanlıklar içinde geçti artık Okan için çok geçti..

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler