22.1 C
Ankara
22.5 C
İstanbul
28.9 C
İzmir
26 Eylül 2021, Pazar
Diğer
  Ana SayfaYazarlarKırmızı çizgi

  Kırmızı çizgi

  Avatar of seyit ali akbaş
  Seyit Ali Akbaşhttps://haberton.com/
  Seyit Ali Akbaş, 30 Kasım 1996 yılında Konya'da doğdu. Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesinde 2 yıl Halkla ilişkiler ve Tanıtım okudu. Ardından Dikey Geçiş Sınavı ile iletişim fakültesi Reklamcılık bölümünü kazandı. Öğrenim süresi içinde Medyavuz reklam ajansı ve Yeni Konya Gazetesinde çalıştı.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Kırmızı kart Beşiktaş’ın kırmızı çizgisi haline geldi. Herkes takım arkadaşının yerine de oynamaya çalışıyor galibiyet istiyor. Buda takım olma ruhunun en önemli parçalarından birisi.

  48. Dakika da kırmızı kart yiyen Salih, Beşiktaş’ın ikinci yarıda oynaması muhtemel güzel oyununa engel oldu belki ama 10 kişi kalan Beşiktaş daha çok mücadele etmeye başlıyor. Geçen sezon Konyaspor maçında da 10 kişi kalan kara kartal büyük efor sarf ederek sezonun en kritik puanlarında birisini aldı. Kırmızı kart Beşiktaş’ın kırmızı çizgisi haline geldi. Herkes takım arkadaşının yerine de oynamaya çalışıyor galibiyet istiyor. Buda takım olma ruhunun en önemli parçalarından birisi.

  Sahaya yeni yıldız isimleriyle çıkan Kara Kartal, maçında ilk 15 dakikasında topu rakibine verdi. Topla çıkmayı seven Karagümrük, Beşiktaş’ın  ön alan baskısı karşısında ilk hatasını dakika 5’te yaptı ama golle sonuçlanmadı. İlk 15 dakikanın ardından Beşiktaş topu kontrol altına aldı ve pozisyonlar üretmeye başladı.

  Dakika 30’a gelindiğinde Alex klasını konuşturdu ve Beşiktaş’ı 1-0 öne geçirdi. Golden sonrada pozisyonlar bulan Beşiktaş ilk yarıda başka gol bulamadı. Biglia’nın sakatlanması Karagümrük’ü zor duruma soktu nitekim defans ve hücum arasında pas bağlantısını sağlayan, takkımın paslarla atağa çıkmasını sağlayan en önemli isimdi. İlk yarıda Biglia , Rosier, Batshuayi,Rıdvan  ve Ghezzal göze çarpan isimler oldular.

  Kırmızı çizgi
  Kırmızı çizgi

  İkinci yarının hemen başında Salih’in kırmızı kart yemesiyle maç çok başka bir boyut kazandı. 45 dakika boyunca Karagümrük, Beşiktaş’ı ceza sahasına hapsetti ama net pozisyon bulamadı. Kontra atak ve duran toptan gol bulmak isteyen Beşiktaş, Batshuayi ve Vida ile çok net gollerden yararlanamadı. Üçüncü maçında da gol yemeden maçı tamamlayan Beşiktaş milli maç arasından önce kritik bir 3 puan aldı. 10 kişi kalan Beşiktaş’ta maçın yıldızı olan ve Beşiktaş’ı ayakta tutan gizli kahraman  Josef oldu.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler