TRY - Türk Lirası
EUR
17,3441
USD
16,9371
GBP
20,1862
CNY
2,5204
26.2 C
Ankara
24.5 C
İstanbul
32 C
İzmir
5 Temmuz 2022, Salı
Diğer
  Ana SayfaHaberlerKültür ve SanatMelek Mosso Mersin'de sahneye çıktı

  Melek Mosso Mersin’de sahneye çıktı

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Şarkıcı Melek Mosso Mersin Uluslararası Müzik Festivali kapsamında konser verdi.

  20’nci Mersin Uluslararası Müzik Festivali kapsamında kentte gelen Melek Mosso, Mezitli Belediyesi Amfi Tiyatrosu’nda sahneye çıktı. Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan ve Festival Yürütme Kurulu Başkanı Selma Yağcı’nın yanı sıra yaklaşık 2 bin kişi konseri izledi.

  Melek mosso mersin'de sahneye çıktı
  Melek Mosso Mersin’de sahneye çıktı

  Mosso, 4 yıl önce de Mersin’e Mezitli Belediye Başkanı Tarhan’ın daveti ile geldiğini belirterek, “O zaman evimizde gibi ağırlanmıştık, aile olmuştuk ve ben dedim ki, ‘Mezitlili oldum’ Bir tarafım artık Mersinli. Şu an evimde, komşularımla, dostlarımla gibiyim. Hepiniz hoş geldiniz. O zaman daha azdık, bu akşam daha kalabalığız. İlerleyen günlerde daha da çoğalacağız. Niye tabii ki, çünkü müziği susturamadıkları için çoğalacağız. Melek Mosso’yu susturamadıkları için çoğalacağız.

  İstemeyenlere inat, karanlığa inat, aydınlık için şarkı söylemeye devam. Beni asla susturamazlar. Çünkü korkusuz, özgür kadınlar görmeyi istiyorum bu ülkede. Sadece ben değil, bütün çocuklarımız, kız çocuklarımızı, gençlerimizi, özgürce dans eden, şarkı söyleyen, giyinen, konuşan kadınlar görmek istiyorum bu ülkede” dedi. Konserde yer tartışması yüzünden çıkan arbede, özel güvenlik güçlerinin araya girmesiyle sona erdi.

  Şarkıcı melek mosso mersin uluslararası müzik festivali kapsamında konser verdi.
  Şarkıcı Melek Mosso Mersin Uluslararası Müzik Festivali kapsamında konser verdi.

  Öte yandan, dinleyicilerden bir kişinin de kendisiyle birlikte video çekmesi için sahneye attığı telefon Mosso’nun ayağına çarptı. Sahnede ayağına bir süre buz tutan Mosso, şarkısının ardından, dinleyicileri uyardı. Konserin sonunda, Tarhan, Mosso’ya çiçek verdi. Festivalin Yürütme Kurulu Başkanı Selma Yağcı da Mosso’ya festivale katkısı için teşekkür etti.

  Mosso, konser sonunda ‘İzmir Marşı‘ ile sahneden ayılırken kendisini yalnız bırakmayanlara teşekkür etti.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler