TRY - Türk Lirası
EUR
18,1408
USD
18,5020
GBP
20,6298
CNY
2,6000
27 C
Ankara
25.3 C
İstanbul
32 C
İzmir
1 Ekim 2022, Cumartesi
Ana SayfaHaberlerKültür ve SanatKuzeyin Oğlu Volkan Konak Kuruçeşme'de

Kuzeyin Oğlu Volkan Konak Kuruçeşme’de

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Kuzeyin Oğlu Volkan Konak Kuruçeşme’de izleyicisine eğlenceli dakikalar yaşattı

Poll Production organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri, önceki akşam Karadeniz müziğinin yaşayan efsanesi Volkan Konak’ı ağırladı.

Dadaloğlu şarkısıyla konserine başlayan Konak, “Bize insan lazım insan… Bakın yukarıya gökyüzünde niye yıldız yok biliyor musunuz? Yıldızlar buraya inmiş” diyerek hayranlarından büyük alkış aldı.

‘Göklerde Kartal Gibi’, ‘Mimoza Çiçeği’, ‘Aleni’ gibi geçmişten bugüne en sevilen şarkılarını seslendiren Volkan Konak, sevenleriyle muhteşem düetlere imza attı. Kuruçeşme’yi dolduran yüzlerce müzikseverin tüm şarkılara hep bir ağızdan eşlik ettiği konserde Konak, şiirsel anlatımıyla, anlattığı hikayeleriyle dinleyicisini hem güldürdü hem hüzünlendirdi.

Kuzeyin oğlu kuruçeşme’de

“DÜNYANIN EN ROMANTİK KONSER MEKANI”

Konser öncesinde magazin basınının sorularını yanıtlayan Volkan Konak, “Ülkem ve mesleğim adına çok mutluyum böyle güzel bir konser mekanına sahip olduğumuz için… Dünyada bu kadar romantik bir konser alanı ben bilmiyorum. İnsanlar manzarayı seyretmekten sahneye bile bakamayabilir. Bu mekanda herkes dile gelip şarkıcı olur” dedi.

‘ROMAN YAZABİLİRİM’

Konak, “Stand-up yapalım gibi teklifler geliyor. Ben istemedim. Çünkü anlattığım hikayeler çok seviliyor ve bu durumun müziğimin önüne geçmesinden korkuyorum. Kitap yazmaya gelince aşk hikayesini anlatan bir roman yazabilirim” diye konuştu.

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler