TRY - Türk Lirası
EUR
16,8155
USD
15,9201
GBP
19,8818
CNY
2,3786
16.5 C
Ankara
18.7 C
İstanbul
22.7 C
İzmir
23 Mayıs 2022, Pazartesi
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerKuzey Marmara Otoyolu'nda ramazan denetimi

  Kuzey Marmara Otoyolu’nda ramazan denetimi

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Kuzey Marmara Otoyolu’nda polis ve jandarma ekipleri, Ramazan bayramı öncesinde trafik denetimi gerçekleştirdi. Ekipler, sürücü ve yolculara emniyet kemerinin önemini vurgulayan “Bayramınız kemerli olsun” başlıklı broşür dağıttı.

  Kuzey Marmara Otoyolu Pendik Mecidiye Gişeleri’nde polis ve jandarma ekipleri, bayram öncesinde kazalara sebebiyet veren ihlallerin önlenmesi amacıyla trafik denetimi yaptı. Araçları durduran ekipler, sürücü ve yolcuların emniyet kemeri takıp takmadığını kontrol ederek sürücülerin evraklarını inceledi. Yolcu otobüsündeki yolcuları, maskelerini takmaları konusunda ikaz eden ekipler, sürücülere de yorgun ve uykusuz araç kullanmamaları konusunda uyardı. Ayrıca ekipler, sürücü ve yolculara emniyet kemerinin önemini vurgulayan “Bayramınız kemerli olsun” başlıklı broşür dağıttı. Denetimler havadan drone ile de görüntülendi.

  Kuzey marmara otoyolunda ramazan denetimi 1 - yerel haberler - haberton
  Kuzey Marmara Otoyolu’nda ramazan denetimi

  “HER BAYRAM BİZLERİ BİLGİLENDİRİYORLAR”

  Bayram tatili için ailesiyle Ankara’ya giden Doğan Özyürek, ” Bayram tatili için Ankara’ya gidiyoruz. Kazasız belasız varırız inşallah. Denetimler iyi. Her yerde polis ekipleri var. Her bayram olduğu gibi bu bayramda bizleri bilgilendiriyorlar” dedi.

  Tatil için İstanbul’a gelen Onur Alparslan ise, “Yeterli sayıda ekipler var. Herkese iyi bayramlar. Bayram tatili için İstanbul’a geldik. Emniyet kemerimizi takıyoruz. Bu çok önemli” diye konuştu.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler