TRY - Türk Lirası
EUR
17,2710
USD
16,0779
GBP
20,1707
CNY
2,4164
17.5 C
Ankara
22.5 C
İstanbul
27.7 C
İzmir
24 Mayıs 2022, Salı
Diğer
  Ana SayfaHaberlerPolitikaMücadelemizi vermeye gayret ediyoruz

  Mücadelemizi vermeye gayret ediyoruz

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Gültekin Uysal, seçimlere az bir süre kaldığını belirterek, “Kavgasız, dövüşsüz bu sınavın içinden çıkması için var gücümüzle, meşrutiyet içerisinde mücadelemizi vermeye gayret ediyoruz” dedi.

  DP Genel Başkanı Gültekin Uysal, çeşitli programlar için Ordu’ya geldi. 19 Eylül Gazeteciler Derneği’nde, gazetecilerle bir araya gelen ve gündeme dair açıklamalarda bulunan Uysal, “Demokrat Parti olarak Türkiye’nin derinden bir nefes alabilmesi için, işleyen bir hukuk düzeninin, işleyen bir demokratik düzenin olması, herkesin eşit fırsatlara sahip olması, korkusuzca yaşama hürriyetimizin azami noktada en geniş manada kullanılabildiği bir Türkiye’yi hayal ediyoruz.

  Mucadelemizi vermeye gayret ediyoruz 1 - politika - haberton
  Mücadelemizi vermeye gayret ediyoruz

  Dün yaptık, bugün de yapabiliriz diyoruz. Önümüzdeki süreçte de 6 siyasi parti olarak Türkiye’nin bu manada yaşadığı derin travmanın içerisinden sadece bir iktidar değişimi değil, aynı zamanda kurucu bir akıl, kurucu bir program, kurucu bir kadro ile beraber yeniden kendi güç kapasitesine, kudret kapasitesine denk bir siyasi akıl ve kadroyla buluşması için var gücümüzle çalışıyoruz. Az bir zaman kaldı. Türk demokrasisinin en zor sınavıyla karşı karşıyayız. Kavgasız, dövüşsüz bu sınavın içinden çıkması için var gücümüzle, meşrutiyet içerisinde mücadelemizi vermeye gayret ediyoruz.” diye konuştu.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler