TRY - Türk Lirası
EUR
17,4077
USD
16,7438
GBP
20,1623
CNY
2,4987
20.9 C
Ankara
26.6 C
İstanbul
33 C
İzmir
1 Temmuz 2022, Cuma
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerKaçak avlanan 1.5 ton kara midyesine el konuldu

  Kaçak avlanan 1.5 ton kara midyesine el konuldu

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Bakırköy Florya-Yeşilköy ve Menekşe sahilinde kaçak avlanan 1.5 ton kara midyesine el konuldu. Canlılığını koruduğu tespit edilen midyeler denize bırakıldı.

  İstanbul İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Balıkçılık ve Su Ürünleri Şube Müdürlüğü koordinasyonunda, İl Emniyet Müdürlüğü Deniz Limanı Şube Müdürlüğü, İBB Zabıta Daire Başkanlığı Deniz Zabıta Amirliği’nin katılımıyla Küçükçekmece Bakırköy Florya-Yeşilköy ve Menekşe sahilinde kaçak midye avcılığına yönelik denetim yapıldı. Denetimlerde yasadışı avlanan 1,5 ton kara midyesi ele geçirildi.

  Kaçak avcılık yaptığı belirlenen 2 kişiye, toplam 14 bin 854 TL idari para cezası uygulandı.  Canlılığını koruyan 1.5 ton kara midyesi denize bırakıldı.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler