TRY - Türk Lirası
EUR
17,3441
USD
16,9371
GBP
20,1862
CNY
2,5204
26.2 C
Ankara
24.5 C
İstanbul
32 C
İzmir
5 Temmuz 2022, Salı
Diğer
  Ana SayfaHaberlerDış HaberlerÇavuşoğlu KKTC Lapta'da vatandaşlarla buluştu

  Çavuşoğlu KKTC Lapta’da vatandaşlarla buluştu

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu KKTC Lapta’da vatandaşlarla buluştu. Çavuşoğlu, “Samimi misafirperverlikleri için Laptalılara teşekkür ediyorum” dedi.

  KKTC’de bulunan Bakan Çavuşoğlu, Sivil Toplum Kuruluşları ile bir buluşma gerçekleştirdi. Bakan Çavuşoğlu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Kıbrıs Türk sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya geldik. Dün, bugün ve daima; birlikteyiz! Birlikteliğimizi bozmaya çalışanlara geçit vermeyeceğiz!” dedi.

  Cavusoglu kktc laptada vatandaslarla bulustu 1 - dış haberler - haberton
  Çavuşoğlu KKTC Lapta’da vatandaşlarla buluştu

  Bakan Çavuşoğlu daha sonra Lapta’da vatandaşlarla buluştu. Çavuşoğlu, “Sevinci sevincimiz, hüznü hüznümüz olan Kıbrıs Türkü kardeşlerimizle, KKTC İçişleri Bakanı Ziya Öztürkler ile birlikte Lapta’da bir araya geldik. Samimi misafirperverlikleri için Laptalılara teşekkür ediyorum. Kıbrıs Türk halkına her zaman, her alanda desteğimizi sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler