TRY - Türk Lirası
EUR
17,4106
USD
16,2180
GBP
20,4819
CNY
2,4211
29 C
Ankara
31.6 C
İstanbul
32.7 C
İzmir
29 Mayıs 2022, Pazar
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerHavalimanı'nda ramazan etkinlikleri düzenleniyor

  Havalimanı’nda ramazan etkinlikleri düzenleniyor

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Ramazan ayı kapsamında İstanbul Havalimanı’nda yolculara özel ramazan etkinlikleri düzenleniyor. Terminalin bir tarafında “Karagöz ve Hacivat”, “Kavuklu ile Pişekâr” gibi oyunlar oynanırken, diğer tarafta ise yolculara pamuk şeker, şerbet ve macun ikram ediliyor.

  Ramazan ayının gelmesiyle birlikte İstanbul Havalimanı’nda geleneksel etkinlikler, yolcularla buluşuyor. Havalimanı işletmecisi İGA tarafından gerçekleştirilen etkinlikleri, yerli ve yabancı yolcular ilgiyle takip ediyor.

  Havalimaninda ramazan etkinlikleri duzenleniyor 1 - yerel haberler - haberton
  Havalimanı’nda ramazan etkinlikleri düzenleniyor

  ETKİNLİKLER RAMAZAN AYI BOYUNCA DEVAM EDECEK

  Ramazan ayı için özel olarak süslenen terminalin gidiş ve geliş katlarında oluşturulan alanlarında geleneksel sanatlara ilişkin etkinlikler gerçekleştiriliyor. Karagöz ve Hacivat, Kavuklu ile Pişekâr oyunları başta olmak üzere gölge, kukla, meddah oyunları sahneleniyor. Ayrıca atlı karınca, dönme dolap ve trambolinin yer aldığı alanda ise oyunlar oynayan çocuklar eğlenceli dakikalar yaşıyor.  Etkinlikler, Ramazan ayı boyunca devam edecek.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler