TRY - Türk Lirası
EUR
17,4077
USD
16,7438
GBP
20,1623
CNY
2,4987
20.9 C
Ankara
26.6 C
İstanbul
33 C
İzmir
1 Temmuz 2022, Cuma
Diğer
  Ana SayfaYazarlarGezelim Görelim Nuray Yılmaz

  Gezelim Görelim Nuray Yılmaz

  İlknur Polat
  İlknur Polathttps://haberton.com/
  İlknur Polat, 23.09.1977 Sakarya doğumlu, İşletme ön lisans sonra Anadolu Ünv. işletme fakültesini bitirdi. Özel şirketlerde muhasebe sorumlusu olarak çalıştı şu an 2. üniversite olarak adalet okuyor 2.sınısfta yazmayı ve okumayı çok seviyor. Hukuk okumak gibi bir hayali var.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Gezelim görelim programı ile Türkiye’yi ve dünyayı gezen kısa sarı saçları ve kendine has sesi ile bilinen Nuray Yılmaz’ı biraz araştırdım..

  Bilmediğim yerlere gitmek kalmak tanımadığım insanlarla sohbet etmek sanırım hem ruhuma iyi geliyor. Hem hayallerimi süslüyor çocukluğumda kanalların tek olduğu Türkiye’yi ve dünyayı gezen kısa sarı saçlı genelde mont giyen pantolonlu kendine has sesi ve görüntüsü olan güzel bir samimi bayandı. Sanırım kısa ve sarı saçları özgürlüğün göstergesiydi. O zamanlar tek bir kanala ve programa bağımlı olduğumuzu söyleyenler olabilir.

  Gezelim gorelim nuray yilmaz 1 - yazarlar - haberton
  Gezelim Görelim Nuray Yılmaz

  Ama yanılıyorsunuz bir bilinmezliğin kapılarını açıyordu. Her hafta yaşıma rağmen programı ilgiyle takip ediyordum. Yıllar geçti kanallar artı benzer programlar çıktı . Ama ben Nuray Yılmaz’ı hiç unutmadım hep sevdim ve merak ettim. Geçen bir paylaşımda hasta olduğunu öğrendim çok üzüldüm. Bu yazı hem ona bir hediye olsun hem de sevenleri hiç unutmasın diye yazıyorum

  Ben Nuray Yılmaz’ı tanımak istediğim neden gezdiğini hayalleri miydi meslek tercihi mi? Bir dönem onu merak ettim. Biraz araştırdım Nuray Yılmaz ODTÜ İşletme mezunudur. Kendisi meraklı akıllı bir kadındı hem gezerek görerek hayatına çok şey sığdırdı. 28 Yıl gezdiğini öğrendim. Ne çok şey görmüş ve öğrenmiştir. Modern seyyah diyebiliriz. Eşi işinin yönetmeni olduğunu öğrendim birlikte düşleyip gezmek kurgulamak kulağa hoş geliyor aynı duyguları paylaştığınız biriyle hayat arkadaşı olmak. Bence güzel zamanlar geçirmişlerdir. Birlikte çalışarak daha çok paylaşmışlardır.

  Gezelim gorelim nuray yilmaz 2 - yazarlar - haberton
  Gezelim görelim programı ile Türkiye’yi ve dünyayı gezen kısa sarı saçları ve kendine has sesi ile bilinen Nuray Yılmaz’ı biraz araştırdım..

  Ben Nuray Yılmaz kadar çok gezmedim ama ülkemizin keşfedilmemiş çok güzel mekanları insanları var. Tanımadığı insanların karnını doyuracak evine misafir edecek güzel insanları. Bir yönetmen yada bir programcı değilim sadece yazılarımla bilinmeyen dünyaların kapısını açmak değerli insanları hatırlatmak istiyorum. Birkaç yüreğe dokunduysam ne mutlu bana çünkü her iş emek ister. Değer ister.

  Umarım Nuray Yılmaz sağlığına kavuşur yaptığı bu güzel program için çok teşekkür ediyorum.

  Ben Gezelim Görelim programını hiç unutmayacağım sarışın kısa saçlı o özgür ruhlu o kadını da çok güzel şeyler yaptın hiç unutulmayacak harika programlardı. Sevgiyle kalın…

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler