31.8 C
Ankara
33 C
İstanbul
41.7 C
İzmir
Cumartesi, Temmuz 31, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerPolitikaGelmeyene Oy yok diyeceksiniz

  Gelmeyene Oy yok diyeceksiniz

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, “Benim gibi, herkesi ayağınıza getireceksiniz. Gelmeyene Oy yok diyeceksiniz” dedi.

  İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, “Çözüm yolu sunana oy vereceksiniz. O zaman 5 maaş alan, kendinden menkul danışmanlara ‘kış kış’ yapılacak” dedi.

  İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Kocaeli’nin Gebze ve Körfez ilçelerinde esnafı ziyaret etti. Akşener’e partisinin il yöneticileri de eşlik etti. İlk olarak Gebze ilçesi Hacı Halil Mahallesi’ne giden Akşener’e vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Ardından Körfez ilçesi Mimar Sinan Mahallesi’ne geçen Akşener, burada da tek tek dükkanları dolaşıp, esnafla sohbet etti. Akşener’in Körfez ziyaretini tamamlamasının ardından İYİ Parti İl Gençlik Kolları tarafından hazırlanan zeybek oyunu sergilendi. Gençleri izledikten sonra vatandaşlara hitap eden Meral Akşener, “20 Ocak’tan bu yana 40’ın üzerinde il, 150’nin üzerinde ilçe gezmişim. Esnafın derdini dinleyip, kamuoyuna mal edip, milletvekillerimiz tarafından kanun teklifi, araştırma önergesi, soru önergesi vererek gündemde tutmaya çalıştık ve bunu başardık. Demek ki, istenirse oluyormuş.” dedi.

  ‘GELMEYENE, ‘OY YOK’ DİYECEKSİNİZ’

  Gelmeyene oy yok diyeceksiniz
  Gelmeyene Oy yok diyeceksiniz

  Akşener seçmenden sorunlarına çözüm yolu sunana oy vermesini isteyerek, konuşmasına şöyle devam etti:

  “Bu şehrin unutulmaz politikacıları vardır. Onların en büyük özelliği kapı kapı çalarak dolaşmalarıydı. Çok uzun bir süredir Türkiye’de bu yapılmıyor. Çünkü manevi değerlerimiz üzerinden, bize dair değerler üzerinden birbirimizle kavga ettirerek politika yaptılar. Nasıl ki esnafın müşterisi velinimetse, ben de seçmeni, bu milleti velinimet yapmak istiyorum. Benim gibi, herkesi ayağınıza getireceksiniz. Gelmeyene ‘oy yok’ diyeceksiniz. Sizin çocuklarınızın işsizliğini dinlemek zorunda kalacaklar. Sizin sorunuza cevap vermek zorunda kalacaklar. Bunları duyacaklar, öğrenecekler. Siz de bunu çözene oy vereceksiniz. Bunu çözmek isteyene, çözüm yolu sunana oy vereceksiniz. O zaman 5 maaş alan, kendinden menkul danışmanlara ‘kış kış’ yapılacak.”

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler