27.2 C
Ankara
27.3 C
İstanbul
28 C
İzmir
Perşembe, Ağustos 5, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerPolitikaGeleceğimiz parlak olacak

  Geleceğimiz parlak olacak

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Çorum’un, havaalanı dâhil tüm imkanlara kavuşacağını belirterek, “Geleceğimiz parlak olacak” diye konuştu. 

  Gelecek Partisi Çorum İl Binası, Genel Başkan Ahmet Davutoğlu ve eşi Sare Davutoğlu’nun katılımıyla açıldı. Davutoğlu, açılış kurdelesini ‘hayırlı olsun’ dilekleriyle kesti. İnönü Caddesi’ndeki parti binasının açılışında konuşan Davutoğlu, Çorum’da olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

  Davutoğlu, “Çorum; terk edilmiş bir diyar olmaktan, hızlı trenin ve yük treninin uğramadığı bir yer olmaktan çıkacak. Açık ve net olarak bir kez daha söz veriyorum. Başbakanlığımda yarım bıraktırılan tüm projeleri inşallah yerine getireceğiz. Hızlı tren hattı, Samsun’a ulaşırken mutlaka Çorum’dan da geçecek. Merzifon’dan Çankırı’ya, Kastamonu’ya giden yük tren hattı, bu bölgenin en önemli tarım sanayi merkezi olan Çorum’dan geçecek. Çorum, havaalanı dâhil tüm imkanlara kavuşacak. Geleceğimiz Çorum’da da Türkiye’de de parlak olacak” diye konuştu. 

  Konuşmaların ardından Davutoğlu, esnaf ziyaretinde bulundu.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler