TRY - Türk Lirası
EUR
20,452
USD
18,811
GBP
23,290
CNY
2,773
29 Ocak 2023, Pazar
Ana SayfaHaberlerPolitikaGeleceğimiz parlak olacak

Geleceğimiz parlak olacak

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Çorum’un, havaalanı dâhil tüm imkanlara kavuşacağını belirterek, “Geleceğimiz parlak olacak” diye konuştu. 

Gelecek Partisi Çorum İl Binası, Genel Başkan Ahmet Davutoğlu ve eşi Sare Davutoğlu’nun katılımıyla açıldı. Davutoğlu, açılış kurdelesini ‘hayırlı olsun’ dilekleriyle kesti. İnönü Caddesi’ndeki parti binasının açılışında konuşan Davutoğlu, Çorum’da olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Davutoğlu, “Çorum; terk edilmiş bir diyar olmaktan, hızlı trenin ve yük treninin uğramadığı bir yer olmaktan çıkacak. Açık ve net olarak bir kez daha söz veriyorum. Başbakanlığımda yarım bıraktırılan tüm projeleri inşallah yerine getireceğiz. Hızlı tren hattı, Samsun’a ulaşırken mutlaka Çorum’dan da geçecek. Merzifon’dan Çankırı’ya, Kastamonu’ya giden yük tren hattı, bu bölgenin en önemli tarım sanayi merkezi olan Çorum’dan geçecek. Çorum, havaalanı dâhil tüm imkanlara kavuşacak. Geleceğimiz Çorum’da da Türkiye’de de parlak olacak” diye konuştu. 

Konuşmaların ardından Davutoğlu, esnaf ziyaretinde bulundu.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler