TRY - Türk Lirası
EUR
18,2625
USD
17,9603
GBP
21,6469
CNY
2,6457
20.6 C
Ankara
24.6 C
İstanbul
24.1 C
İzmir
16 Ağustos 2022, Salı
Diğer
  Ana SayfaÖne ÇıkanMadrid'de Erdoğan ve Biden'dan kritik görüşme

  Madrid’de Erdoğan ve Biden’dan kritik görüşme

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Cumhurbaşkanı Erdoğan ve ABD Başkanı Joe Biden, Madrid’de düzenlenen NATO Liderler Zirvesi’nde bir araya geldi. Erdoğan ve Biden toplantı öncesi kameralar karşısına geçerek önemli mesajlar verdi.

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve ABD Başkanı Joe Biden ile beraberlerindeki heyet, Türkiye saatiyle 18.45’te Madrid’deki NATO Liderler Zirvesi’nde bir araya geldi. Erdoğan ve ABD Başkanı Biden, toplantı öncesinde gazetecilere açıklamalarda bulundu.

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, “NATO’nun güçlenmesine yönelik atılacak adımlar, özellikle Rusya-Ukrayna sürecine ayrı bir katkı verecektir.” dedi.

  Biden ise, “Özellikle Finlandiya ve İsveç’in üyelikleriyle ilgili teşekkür etmek istiyorum. Sizinle burada olmak gerçekten çok güzel.” ifadelerini kullandı.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler