31.8 C
Ankara
33 C
İstanbul
38.6 C
İzmir
Cuma, Temmuz 30, 2021
Diğer
  Ana SayfaYazarlarDüğün davetiyesini de aldık Efe beyden

  Düğün davetiyesini de aldık Efe beyden

  Efe’ye aşıktım ve yaklaşık on yıldır kendi içimde yaşıyordum ona duyduğum duyguları hisleri.. Kesin bilerek o dükkanda çalışıyorsun sen diye düşünüyorsunuzdur siz. İnanın tamamen tesadüf ama tatlı bir tesadüf değil mi ?

  Avatar of hamit keçecioğlu
  Hamit Keçecioğluhttps://haberton.com/
  Hamit Keçecioğlu,1998 yılında hayata merhaba dedi. Lise diplomasını da 2016 yılında aldı, şu an üniversitede okuyor. Spor eğitim ticaret üçgeninde geçen bir hayata sahip. Barışçıl bir ruha sahip.

  Son Dakika Haberleri

  Düğün davetiyesini de aldık Efe beyden teşekkürler Efe bey size de mutluluklar dilerim dedim sana olan sevdam hep devam edecek diye de içimden geçirdim..

  Sabah erkenden dükkanı açtım halbuki erkenleri uyanmaktan nefret ederim, biz alın teri ile çalışan insanlar yollarda duraklarda birbirimize günaydın derken bazı prens ve prensesler yataklarında mışıl mışıl uyuyordu hâla..

  Her neyse bugün erkenciydim çünkü Bilal abinin kardeşi bakacaktı dükkana bize patronluk yapacaktı bir kaç günlüğüne bende erkenden giyinip süslendim ne de güzelim aman havanı yesinler Efsun. Adı Efe idi uzun boylu ve esmer biriydi ama onu gördüğüm ilk günden beri benimde kalbimin tek sahibi idi.

  Evet ben Efe’ye aşıktım ve yaklaşık on yıldır kendi içimde yaşıyordum ona duyduğum duyguları hisleri.. Kesin bilerek o dükkanda çalışıyorsun sen diye düşünüyorsunuzdur siz. İnanın tamamen tesadüf ama tatlı bir tesadüf değil mi ?

  Tam yerime oturacakken içeri girdi gönlümün sultanı ve bana bakarak Günaydın Efsun dedi bende kalpten giderken sadece tebessüm edebilmiştim ona çünkü kalbim küt küt atıyordu.. Ama aramızda kalsın çok yakışıklı ve efendi biri görsen sende seversin ama görme sevme neden mi ben yandım sen de yanma diye..

  Ben ona çay doldurup ona çayı getirirken o çoktan kafasını telefona gömmüştü bile. Benden haberi bile yoktu benim ise ondan başka umudum aşım ekmeğim solum soluğum yoktu.. Ama bilmiyordu nerden bilecekti ki ?

  Hem biz kızlar duygularımızı gizleriz saklarız ilk adımı karşıdan bekleriz çünkü böyle gördük biz iyi ki de böyle gördük diyeceğimi sanmayın keşke karşısına geçip yıllardır onu sevdiğimi ona aşık olduğumu söyleyebilsem ama nerde bende o yürek nerde bende o cesaret..

  Düğün davetiyesini de aldık efe beyden
  Düğün davetiyesini de aldık Efe beyden

  Bir yüreğim vardı oda onu severken bitti tükendi.. Müşteriler bir bir gelmeye başlamıştı ve ben asgari ücretle çalıştığım iş yerinde müşterilerle ilgilenmek zorunda idim. Ücretim az yetmiyor desem benim yerime gelecek yüzlerce insan vardır.

  Müşterilerden birini beni keserken yakaladım yüzüne dik dik baktım belki utanır diye lakin sinsi sinsi gülüp beni korkutmayı başardı malum bu topraklarda kadın olmak bir yerlerde namusu ile çalışabilmek eve rahat rahat yürüyerek gidebilmek istediği gibi giyinebilmek her geçen gün daha da zorlaşıyor.

  Allah yardımcımız olsun kuldan bir şeyleri beklemeyi çoktan bıraktık. Biliyorum aklınız Efe de o ne oldu o ne yapıyor diye düşünüyorsunuz ama o iyi bir haftaya evleneceği Suna ile benim hazırladığım masada kahvaltı yapıyorlar.

  Bende iki de bir çaylarını yenileyip işten mallardan müşterilerden söz ediyordum onlara, ne sandınız aşkımdan sevgimden söz edecek halim yok ya .. Ha güzel bir haber vereyim size düğünlerine beni de çağırdılar bi de Efe gülerek maaşıma zam yapacağını da söyledi. Teşekkürler Efe bey size de mutluluklar dilerim dedim sana olan sevdam hep devam edecek diye de içimden geçirdim..

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler