TRY - Türk Lirası
EUR
19,583
USD
18,639
GBP
22,738
CNY
2,673
8 Aralık 2022, Perşembe
Ana SayfaHaberlerYaşamDr. Ayşegül Çoruhlu Yaşam Akademisi'ne misafir oldu

Dr. Ayşegül Çoruhlu Yaşam Akademisi’ne misafir oldu

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Biyokimya Uzmanı Dr. Ayşegül Çoruhlu Yaşam Akademisi’ne misafir oldu. Dr. Çoruhlu, bilgilerini ve tecrübelerini ziyaretçilerle paylaştıktan sonra sorulan soruları da detaylı olarak yanıtladı. 

Yaşam Akademisi’ne konuk olan Biyokimya Uzmanı Dr. Ayşegül Çoruhlu sevenleri ile bir araya geldi. Sağlıklı yaşam denince ilk akla gelen isimlerden olan Dr. Çoruhlu, 29 Eylül’de gerçekleşen etkinlikte misafirlere ‘Sağlıklı ve Uzun Bir Yaşamın Sırları’ konusunda birbirinden özel tüyolar verirken merak edilenleri de cevapladı. 

“İYİ BESLENMELİ VE İDEAL KİLONUZU KORUMALISINIZ”

Dr. Ayşegül Çoruhlu Yaşam Akademisi'ne misafir oldu
Dr. Ayşegül Çoruhlu Yaşam Akademisi’ne misafir oldu

İnsanların kendilerini iyi hissetmelerini sağlayacak masaj, nefes terapisi gibi aktiviteleri bir görev olarak benimsemeleri gerektiğine değinen Dr. Çoruhlu ayrıca içerisinde bulunduğumuz Meme Kanseri Bilinçlendirme ve Farkındalık Ayı’na da atıfta bulunarak “Sağlıklı bir insanın bile meme ve kanser gibi belli kontrolleri düzenli olarak yaptırması gerekiyor.

İyi beslenmeli ve ideal kilonuzu korumalısınız. Genetik etkenleri göz önünde bulundurarak önlemlerinizi almalısınız. Annenizde, teyzenizde var olan rahatsızlıklara sizin de genetik yatkınlığınız olabilir. Günlük olarak ihtiyaç duyduğunuz D vitamini, magnezyum gibi önemli takviyeleri mutlaka almalısınız” dedi. 

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler