18.3 C
Ankara
24 C
İstanbul
28 C
İzmir
Salı, Haziran 22, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerDergilik kullanıcıları haziranda da GB kazanacak

  Dergilik kullanıcıları haziranda da GB kazanacak

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Türkiye’nin dijital yayıncılık platformu Dergilik kullanıcıları haziranda GB kazanmaya devam edecek.

  Türkiye’nin dijital yayıncılık platformu Dergilik kullanıcıları haziran ayında uygulama üzerinden 20 makale okuyan ve 20’şer adet makale ile podcast dinleyen kullanıcılara 2 GB internet hediye edeceğini açıkladı.

  Türkiye’nin dijital yayıncılık platformu Dergilik, mayıs ayında başlattığı hediye GB kampanyasını bu ay ikiye katladı. Haziran ayında uygulama üzerinden 20 makale okuyan ve 20’şer adet makale ile podcast dinleyen kullanıcılara 2 GB internet hediye edileceği açıklandı. Platformun konuyla ilgili yaptığı yazılı açıklamada, “Toplamda 60 aksiyonu tamamlayan kullanıcılar hatlarına tanımlanan 2 GB internet hediyesini 6 saat içinde Dergilik uygulaması dahil her türlü internet ihtiyacı için kullanabilecek. Hizmete sunulduğu günden beri Dergilik üzerinden toplamda 5.3 milyon makale dinlenirken son üç ayda dinlenen podcast sayısı 2 milyona ulaştı” denildi.

  DERGİLİK’TE PODCAST DENEYİMİ

  Açıklamanın devamında şu ifadelere yer verildi:

  “Dergilik, son dönemin popüler dijital medya ürünlerinden podcast’i özellikleri arasına ekledi. Mart 2021 itibariyle kullanıcılar uygulama içine eklenen podcast dinleme özelliği ile daha zengin bir deneyim yaşıyor. Kişisel gelişim bölümleri en çok tercih edilen podcastler arasında yer alırken ‘kendine iyi davran’, ‘organik beyinler podcast’ ve ‘herkes farklı ve özeldir’ en çok dinlenen kanallar arasında yer alıyor.”

  YÜZLERCE YAZI ‘SESLİ MAKALE’ ÖZELLİĞİYLE DİNLENEBİLİYOR

  Dergilik’in geçtiğimiz yıl başlattığı ‘Sesli Makale’ özelliği de büyük ilgi görüyor. Binden fazla dergi ve gazeteyi tek platformda buluşturan Dergilik’te editörler tarafından seçilen makaleler Mart 2020’denbu yana yapay zeka tarafından seslendiriliyor. Kullanıcılar, makalelerin yanında bulunan ‘oynat’ butonuna tıklayarak içeriğe sesli olarak ulaşabiliyor. Sesli Makale özelliği ile kullanıcılar kaliteli içerikleri yalnızca okumakla kalmıyor, aynı zamanda dinleme imkanına da kavuşuyor.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler