21.6 C
Ankara
18.5 C
İstanbul
26 C
İzmir
Salı, Mayıs 11, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerDış HaberlerClinton ailesi terör örgütü YPG/PKK'ya dizi çekecek

  Clinton ailesi terör örgütü YPG/PKK’ya dizi çekecek

  Avatar
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Clinton ailesi terör örgütü YPG/PKK’lı kadın teröristleri anlatan bir kitabın televizyon dizisi haklarını satın aldığını duyurdu.

  ABD eski Başkanı Bill Clinton ve eski Dışişleri Bakanı Hillary Clinton’ın kızı Chelsea Clinton‘a ait prodüksiyon şirketinin, Suriye’nin Kobani şehrindeki YPG/PKK’lı kadın teröristleri anlatan bir kitabın televizyon dizisi haklarını satın aldığı duyuruldu.

  ABD’e eski başkan Bill Clinton ve eski dışişleri Bakanı eşi Hillary Clinton’un ortağı olduğu Hidden Light Prodüksiyon şirketinin, Gayle Tzemach Lemon adlı yazarın  terör örgütü DEAŞ’a karşı Suriye’nin kuzeyinde YPG/PKK saflarında sözde “savaşan” kadınları anlatan “Kobani’nin Kızları: İsyan, Cesaret ve Adaletin Hikayesi” kitabının TV program haklarını aldığı kaydedildi. Hollywood Reporter adlı haber sitesindeki habere göre, Clinton, söz konusu yapımın kendi şirketlerinin amacına uygun olduğunu ifade ederek “’Kobani’nin Kızları’ hikayesini dünyanın her yerinden izleyicilere sunmaktan daha heyecan verici bir şey olamaz.” yorumunda bulundu. Hillary Clinton ve kızı Chelsea, televizyon ve dijital platformlar için drama yapımlar oluşturmak amacıyla Aralık 2020’de Hidden Light Prodüksiyon şirketini kurmuştu.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler