TRY - Türk Lirası
EUR
19,265
USD
18,641
GBP
22,288
CNY
2,603
30 Kasım 2022, Çarşamba
Ana SayfaHaberlerİş DünyasıCasaport Tiny House ile küçük evde büyük yaşam

Casaport Tiny House ile küçük evde büyük yaşam

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Özgen Enerji’nin mobil trafo köşkü üretimindeki 44 yıllık deneyim ve tecrübesinden filizlenen ilk markası CASAPORT; 30 Eylül-9 Ekim tarihleri arasında Ankara Kentpark AVM’de misafirlerini ağırlayacak. 

Özgen Enerji’nin mobil trafo köşkü üretimindeki 44 yıllık deneyim ve tecrübesinden filizlenen ilk markası CASAPORT; dünya benim bahçem diyebileceğiniz, Küçük Evde Büyük Yaşam alanları sunuyor. Konforlu, kaliteli, doğal hayatla iç içe keyifli zaman geçirebileceğiniz, üstelik tamamen yenilenebilir kaynaklar kullanılarak üretilen, sıfır karbon emisyonlu yaşamı hedefleyen küçük evler ilk kez 30 Eylül-9 Ekim tarihleri arasında Ankara Kentpark AVM’de misafirlerini ağırlayacak.

Casaport Tiny House ile küçük evde büyük yaşam

Tiny House Evlerin, güneş paneli ile kendi enerjisini ürettiğini belirten Özgen Enerji İş Geliştirme Müdürü Sefa Konak “Tiny House evleri tamamen gelecek nesillere aktarılabilecek şekilde “sürdürülebilirlik” temasıyla tasarlandı. Amacımız insanların “Dünya benim bahçem” diyebileceği, çocukların kırlarda özgürce koşabileceği, her alanda yaşam alanı oluşturabilmek” dedi.

Konak, “Küçük evde büyük yaşam” sloganıyla yola çıktıklarını söyleyerek, “Tiny House Evlerin taşınabilir olması, tercih edilmesinde büyük bir rol oynuyor. Evlerimiz şehrin gürültüsünden uzaklaşmak isteyenler için alternatif bir kaçış yolu oldu. Özgen Enerji olarak insanların hayatlarına dokunmaktan, ihtiyacı karşılamaktan dolayı mutluyuz. Hedefimiz küçük evlerimizi dünya ile buluşturmak” şeklinde konuştu.

Fikrinizi Belirtin

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler