TRY - Türk Lirası
EUR
17,6353
USD
17,1919
GBP
20,5768
CNY
2,5635
23.7 C
Ankara
28.7 C
İstanbul
28.7 C
İzmir
6 Temmuz 2022, Çarşamba
Diğer
  Ana SayfaHaberlerModa ve KadınÇağla ile 3 Etkili Avokado Balsam

  Çağla ile 3 Etkili Avokado Balsam

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Mustela Çağla Şıkel Önderliğinde, Münhan Çınar Ev Sahipliğindeki Keyifli Etkinlikte 3 Etkili Avokado Balsam’ı Duyurdu!

  Kuruluşundan bu yana aynı tutku ile doğal kökenli cilt bakım ürünleri sayesinde ebeveynlerin hayatını kolaylaştıran Mustela, yepyeni ürünü 3 Etkili Avokado Balsam’ı 2 Haziran Perşembe günü, Tarabya Big Chefs’te gerçekleştirdiği keyifli bir etkinlikte duyurdu.

  Sorumlu kaynaktan elde edilen avokadonun çekirdeği, posası ve kabuğuyla meyvenin tüm faydalarından yararlanılarak üretilen 3 Etkili Avokado Balsam, vücudun neme ihtiyaç duyduğu tüm kuru bölgeleri besliyorkoruyor ve onarmaya yardımcı oluyor.

  Yeni Mustela 3 Etkili Avokado Balsam, cildi 24 saat boyunca dış streslerden koruyan benzersiz formülü ve organik sertifikasıyla  tüm aileniz tarafından gönül rahatlığıyla kullanılırken günlük rutininizin vazgeçilmez bir parçası haline geliyor.

  Çağla ile 3 etkili avokado balsam
  Çağla ile 3 Etkili Avokado Balsam

  Ünlü influencerların katıldığı Big Chefs Tarabya’nın keyifli atmosferinde gerçekleşen etkinlikte davetliler Çağla Şıkel önderliğinde, Münhan Çınar ev sahipliğinde Mustela 3 Etkili Avokadı Balsam hakkında detaylı bilgi sahibi oldu.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler