16.4 C
Ankara
19.3 C
İstanbul
22.3 C
İzmir
26 Eylül 2021, Pazar
Diğer
  Ana SayfaHaberlerPolitikaBüyük zaferin yıl dönümünü idrak ediyoruz

  Büyük zaferin yıl dönümünü idrak ediyoruz

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Bugün ülkemizin ve aziz milletimizin tarihine damga vurmuş son büyük zaferin yıl dönümünü idrak ediyoruz.

  30 Ağustos Zaferi olumsuzlukların Anadolu’muzu kuşattığı bir dönemde, milletimizin bir araya gelerek inancını kuşanması, birlik ve beraberlik ruhu ile şaha kalkması neticesinde elde edilmiş müstesna bir zaferdir.

  Bundan dolayıdır ki 30 Ağustos Zaferi ile neticelenen Milli Mücadele’miz bizi bugünlere getiren ve hürriyet içinde yaşamamızı sağlayan bir gayret ve fedakarlık örneği olarak tarihe geçmiştir.

  İnanıyorum ki istiklal ve istikbalimiz, 30 Ağustos Zaferi’nin altında yatan mananın anlaşılması ile gelecek nesillere hakkıyla aktarılabilecek, Anadolu’da bağımsızlık ve birlik ruhu sürekli var olacaktır.

  Bu duygu ve düşüncelerle 30 Ağustos Zafer Bayramı‘nı tebrik ediyor, başta Gazi Mustafa Kemal olmak üzere bu zaferde görev ifa eden tüm şehit ve gazilerimizi şükranla anıyorum.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler