TRY - Türk Lirası
EUR
17,8790
USD
18,4396
GBP
19,9644
CNY
2,5868
10.5 C
Ankara
14.7 C
İstanbul
12 C
İzmir
26 Eylül 2022, Pazartesi
Ana SayfaHaberlerPolitikaBüyük zaferin yıl dönümünü idrak ediyoruz

Büyük zaferin yıl dönümünü idrak ediyoruz

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Bugün ülkemizin ve aziz milletimizin tarihine damga vurmuş son büyük zaferin yıl dönümünü idrak ediyoruz.

30 Ağustos Zaferi olumsuzlukların Anadolu’muzu kuşattığı bir dönemde, milletimizin bir araya gelerek inancını kuşanması, birlik ve beraberlik ruhu ile şaha kalkması neticesinde elde edilmiş müstesna bir zaferdir.

Bundan dolayıdır ki 30 Ağustos Zaferi ile neticelenen Milli Mücadele’miz bizi bugünlere getiren ve hürriyet içinde yaşamamızı sağlayan bir gayret ve fedakarlık örneği olarak tarihe geçmiştir.

İnanıyorum ki istiklal ve istikbalimiz, 30 Ağustos Zaferi’nin altında yatan mananın anlaşılması ile gelecek nesillere hakkıyla aktarılabilecek, Anadolu’da bağımsızlık ve birlik ruhu sürekli var olacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle 30 Ağustos Zafer Bayramı‘nı tebrik ediyor, başta Gazi Mustafa Kemal olmak üzere bu zaferde görev ifa eden tüm şehit ve gazilerimizi şükranla anıyorum.

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler