18.6 C
Ankara
18 C
İstanbul
23.7 C
İzmir
Salı, Mayıs 11, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYaşamBerfin, bir haftadır kayıp

  Berfin, bir haftadır kayıp

  Avatar
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Antalya’da yeğenini komşusuna bırakıp ardından da sosyal medyadan ailesine mesaj atan Berfin, bir haftadır kayıp

  Ailesine, ‘Beni aramayın, bulamazsınız’ mesajını atan Berfin Kaya’dan (23) bir haftadır haber alınamıyor.

  “KIZIM ZİHİNSEL ENGELLİ”

  Olay, bir hafta önce Fevzi Çakmak Mahallesi‘nde meydana geldi. Berfin Kaya, evde kendisiyle birlikte olan 8 yaşındaki yeğenini komşuya götürdükten sonra duş alacağını belirtip eve döndü. Öğleden sonra oğluyla eve dönen Hüsna Kaya, kızının evde olmadığını gördü. Komşularının durumu anlatması üzerine anne Kaya, polise kayıp başvurusunda bulundu.

  Bir arkadaşının sosyal medya hesabından, kızının ‘Beni merak etmeyin, iyiyim. Arasanız da bulamazsınız’ mesajıyla karşılaşan Kaya, kızının bulunmasını istedi. Kızının zihinsel engelli olduğunu belirten Kaya, “Birisiyle kaçtığını düşünüyorum. Kızımın bana söyleyeceği sözler değil. Kızım 23 yaşında ama 10 yaşındaki birisi rahatlıkla kandırabilir. Berfin, bir haftadır kayıp. Bir an önce kızımın bulunmasını istiyorum” dedi.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler