TRY - Türk Lirası
EUR
18,2355
USD
17,9126
GBP
21,6250
CNY
2,6489
23.5 C
Ankara
29.6 C
İstanbul
35.7 C
İzmir
7 Ağustos 2022, Pazar
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerBaşkan Dursun, mezuniyet törenlerine katıldı

  Başkan Dursun, mezuniyet törenlerine katıldı

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, Sultangazi’de mezuniyet törenlerine katılarak gençlerle buluştu. Gençleri tebrik ederek eğitim hayatlarında başarılar dileyen Dursun, “Ben bu işi başarırım derseniz önünüzde kimse duramaz. Yeter ki kendinize güvenin, inanın” dedi.

  Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, lise eğitimlerini Sultangazi’de mezuniyet töreni katılarak gençlerle buluştu. Gençlerin mutluluğunu paylaşan ve onları tebrik ederek güzel bir gelecek dileyen Dursun’a, İlçe Milli Eğitim Müdürü Necati Tekbaş, başkan yardımcıları ve meclis üyeleri de eşlik etti.

  Baskan dursun mezuniyet torenlerine katildi 1 - yerel haberler - haberton
  Başkan Dursun, mezuniyet törenlerine katıldı

  “GÖZLERİNDEKİ IŞIĞI GÖRDÜKÇE, GELECEĞİMİZDEN DAHA DA EMİN OLUYORUZ”

  Gençlerin mezuniyet mutluluğunu kendilerinin de hissettiklerini belirten Dursun, konuyla ilgili düşüncelerini şöyle paylaştı:

  “Genç kardeşlerimiz, on iki yıllık bir eğitim döneminin ardından mezuniyet heyecanını ve mutluluğunu yaşıyorlar. Onların bu mutluluğuna şahit olmak, mezuniyetlerinde onların yanında yer almak bizleri de oldukça mutlu ediyor. Onların gözlerindeki ışığı gördükçe, geleceğimizden daha da emin oluyoruz. Anlıyoruz ki bu kardeşlerimiz, ülkemizi bilimde, teknikte, kültürde, sanatta, sporda ve diğer tüm alanlarda çok güzel yerlere taşıyacaklar.

  Baskan dursun mezuniyet torenlerine katildi 2 - yerel haberler - haberton
  Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, Sultangazi’de mezuniyet törenlerine katılarak gençlerle buluştu.

  Bizler de genç kardeşlerimizin geleceğe en iyi şekilde hazırlanmaları için tüm desteğimizle onların yanındayız. Mezuniyetlerini kutladığımız kardeşlerimize, onlara olan bu derin güvenimizi ifade ediyoruz. Eğer bir şeyi başarmak isterlerse, Allah’ın yardımıyla, onları kimsenin durduramayacağını vurguluyoruz. Yeter ki onlar da kendilerine inansınlar, güvensinler ve sahip oldukları yüksek potansiyelin bilincinde olsunlar. Tüm genç kardeşlerime yaşamlarında güzellikler, mutluluklar ve başarılar diliyorum.”

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler