TRY - Türk Lirası
EUR
18,1408
USD
18,5020
GBP
20,6297
CNY
2,6000
19.6 C
Ankara
20.7 C
İstanbul
25 C
İzmir
2 Ekim 2022, Pazar
Ana SayfaHaberlerYaşamSultangazi'de 5 liralık halı izdihamı

Sultangazi’de 5 liralık halı izdihamı

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Bir alışveriş mağazası 5. yılına özel Sultangazi’de 5 liralık halı satışı yapınca izdiham çıktı. Çok sayıda kişi sabah erken saatlerden itibaren mağaza önünde sıraya girdi.

Sultangazi 1. Cebeci Caddesi’nde bir alışveriş mağazası 5. yılına özel bazı ürünlerde indirim yaptı. İndirimlerin yanında da 5 TL’ye halı da satacağına duyurdu. Çok sayıda kişi sabah erken saatlerden itibaren mağaza önünde sıraya girdi. Saat 10.30 civarında mağaza kapılarını açtı, içeriye bir kısım bekleyen alınırken zamahn zaman izdiham yaşandı.

Sultangazide 5 liralik hali izdihami 1 - yaşam - haberton
Sultangazi'de 5 liralık halı izdihamı 1

İçeride 5 TL’ye satılan halılar bitince, mağaza sahipleri mağazanın önüne halı dolu minibüs getirdi. Satış minibüsün önünde gerçekleşti halı almak isteyenler arasında izdiham yaşandı. Halıların bitmesiyle kalabalık dağıldı.  Alışveriş mağazası yetkilisi Ercan Yücekaya “Bu kampanyaları genelde yapıyoruz. Şu an indirimde çok şey var. Halımız 5 TL yetişen alıyor” dedi.

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler