TRY - Türk Lirası
EUR
17,5307
USD
16,8011
GBP
20,3555
CNY
2,5076
17.3 C
Ankara
21.7 C
İstanbul
25 C
İzmir
5 Temmuz 2022, Salı
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYaşamSultangazi'de 5 liralık halı izdihamı

  Sultangazi’de 5 liralık halı izdihamı

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Bir alışveriş mağazası 5. yılına özel Sultangazi’de 5 liralık halı satışı yapınca izdiham çıktı. Çok sayıda kişi sabah erken saatlerden itibaren mağaza önünde sıraya girdi.

  Sultangazi 1. Cebeci Caddesi’nde bir alışveriş mağazası 5. yılına özel bazı ürünlerde indirim yaptı. İndirimlerin yanında da 5 TL’ye halı da satacağına duyurdu. Çok sayıda kişi sabah erken saatlerden itibaren mağaza önünde sıraya girdi. Saat 10.30 civarında mağaza kapılarını açtı, içeriye bir kısım bekleyen alınırken zamahn zaman izdiham yaşandı.

  Sultangazide 5 liralik hali izdihami 1 - yaşam - haberton
  Sultangazi'de 5 liralık halı izdihamı 1

  İçeride 5 TL’ye satılan halılar bitince, mağaza sahipleri mağazanın önüne halı dolu minibüs getirdi. Satış minibüsün önünde gerçekleşti halı almak isteyenler arasında izdiham yaşandı. Halıların bitmesiyle kalabalık dağıldı.  Alışveriş mağazası yetkilisi Ercan Yücekaya “Bu kampanyaları genelde yapıyoruz. Şu an indirimde çok şey var. Halımız 5 TL yetişen alıyor” dedi.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler