29.7 C
Ankara
29.8 C
İstanbul
38.7 C
İzmir
Cuma, Temmuz 30, 2021
Diğer
  Ana SayfaYazarlarAğzındaki silah mı?

  Ağzındaki silah mı?

  Avatar of hamit keçecioğlu
  Hamit Keçecioğluhttps://haberton.com/
  Hamit Keçecioğlu,1998 yılında hayata merhaba dedi. Lise diplomasını da 2016 yılında aldı, şu an üniversitede okuyor. Spor eğitim ticaret üçgeninde geçen bir hayata sahip. Barışçıl bir ruha sahip.

  Son Dakika Haberleri

  Bazen insanın dili insana en büyük düşman olur insanın en büyük belası olur.. Bazı insanların en büyük sorunu ne yazık ki sahip olduğu üslubu ağzındaki silah.

  Hepimiz bazen bazı şeyleri değiştirmek için çabalar dururuz çünkü kusurluyuz ve daha iyi bir insan olmak için çabalamak faydamıza olur şüphesiz..

  Bazı insanların en büyük sorunu ne yazık ki sahip olduğu üslubu ve kullandığı dil..

  O dilleri olmazsa ne güzel insanlar ne güzel eşler ne güzel dostlar ne güzel karakterler ne güzel ruhlar onlar.!

  Lakin değişmek istemeyenler ama haklıyım ya da sana öyle geliyor diyen veyahut bizleri diliyle  tersleyen insanlara ne desek bomboş kalıyor çünkü adam ağzında silah taşıdığını bilmiyor ve sen anlatınca çok da bir etkisi ya da ne bileyim tesiri olmuyor. Ama değişmek isteyenler de yok değil ve onların olumlu yönde değişimlerine tanık olmak Afrika’da bir su kuyusu açmak kadar mutlu ediyor insanı..

  Ağzındaki silah mı?
  Ağzındaki silah mı?

  Amma abarttın dediğinizi duyar, hisseder gibiyim ama inanın öyle çünkü bir insanın sahip olduğu kötü dil başta kendisi olmak üzere herkese zarar veren bir virüse benzer. O virüsü yenmek o güzel insanları kazanmak demektir ve bizim kazanmaya çok ihtiyacımız var çünkü o insanlar iyi insanlar sadece dilin zehirli tarafına sahipler yoksa tatlı dile sahip olup birçok güzelliğe vesile olan insanlar da azımsanmayacak kadar çok var ve bu insana mutluluk veriyor..

  Dilimizin hep tatlı olduğu bir ömür diliyorum hepimize ..!

  Canın sağ ,dilin tatlı olsun dostum..

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler