TRY - Türk Lirası
EUR
17,4106
USD
16,2180
GBP
20,4819
CNY
2,4211
29 C
Ankara
31.6 C
İstanbul
32.7 C
İzmir
29 Mayıs 2022, Pazar
Diğer
  Ana SayfaYazarlar15 Nisan Dünya Sanat Günü ve Ödüller

  15 Nisan Dünya Sanat Günü ve Ödüller

  Müşerref Ceyda Yarkent
  Müşerref Ceyda Yarkenthttps://haberton.com/
  Müşerref Ceyda Yarkent, Okan Üniversitesi Radyo ve Televizyon Programcılığı 2018 Mezunu. Atölye Bia gibi birçok kurumda yazar ve editör olarak çalıştı. Şu anda okulunu 4 yıla tamamlamaya çalışıyor.

  Haftanın Öne Çıkanları

  15 Nisan Dünya Sanat Gününde Bahçeşehir Üniversitesi’nin düzenlediği “15 Nisan Dünya Sanat Günü Onur Ödülleri” 3. Kez sahipleri ile buluşacak. Tören Beşiktaş’ta bulunan BAU Teras’ta saat 18:00 da gerçekleşecek.

  15 Nisan Dünya Sana Gününde Bahçeşehir Üniversitesi “15 Nisan Dünya Sanat Günü Onur Ödülleri” Törenini düzenleyecek. Ödüller 3. kez sahiplerini bulacak. Dünya Sanat gününde düzenlenecek olan tören, Beşiktaş’taki BAU Teras’ta Saat 18:OO’da gerçekleşmesi bekleniyor.

  Törende yer alacak konuşmacılar ise, Enver Yücel (BAU Global ve Bahçeşehir Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı), Osman Öztürk ( İstanbul Kültür Sanat Derneği Başkanı) Tamer Levent ( Oyuncu / Yönetmen ) Aslıhan Umar (BAU Konservatuar Direktörü) İnci Otman (118 Y Yönetim Çevresi Genel Yönetmeni)

  Ödül Alanlar arasında, Opera sanatçıları, Heykeltraş, Şair ve birçok meslekten isim bulunmakta. Ödüle Layık görülenler arasında ise, Opera Sanatçıları Zafer Erdaş, Otilia İpek , Oyuncular Nur Sürer, Hakan Altıner gibi isimler bulunmakta.

  Sanat var oldukça, ülkeler yaşar, sanatı ve sanatçıyı yaşatmak dileği ile …

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler