15.5 C
Ankara
18.1 C
İstanbul
19 C
İzmir
Cuma, Haziran 18, 2021
Diğer
  Ana SayfaYazarlarZiyadesiyle Yazı-Yorum

  Ziyadesiyle Yazı-Yorum

  Avatar of mir murat demir
  Mir Murat Demirhttps://haberton.com
  1966 yılın da Elazığ da dünyaya geldi, hayatının çocukluk ve gençlik yıllarını bu şehir de tamamladı. Bir süre İstanbul merkezli Elazığ da perakende satış şubeleri olan TEMO Elektronik Tic. San. Ltd. Şti’ de yedek parça ticareti yaptı. Sonra ki yıllarda Ankara da kısa bir süre bulunduktan sonra Bursa otomotiv yan sanayi fabrikaların da yöneticilik ve üretim planlama müdürlüğü yaptı. 2008 yılında emekli oldu. Sosyal ve politik hayata müdahil olma hali devam etmektedir.

  Son Dakika Haberleri

  2015 Yılı bitmeden henüz 50 yaşına gelmeden ilk kitabım, şiir kitabı olarak 300 den fazla şiirimin yer aldığı “Dert Görmeyesin” çıktı.

  2020 yılında yine şiir türünde “Mirce” adlı 40 sayfalık ikinci kitabım çıktı.

  2021 yılında sosyal, felsefi, edebi, eleştiri, sosyal yazılarımdan oluşan ve geniş içerikte yüzlerce makalemin, yazılarımın yer aldığı

  • Ziyadesiyle Yazı-Yorum 1- 2 – 3

  Kitaplarını çıkardım. Kitap ismi uzantısında da olduğu gibi Yazı-Yorum, yazıyorum.

  Ne bileyim, sanki bir kitapta, bir metinde, bir paragraf, bir cümle, bir kelimede, güzel olan her neyse, buluşuruz, denk geliriz gibi. Prensip olarak her türlü fanatik yaklaşıma da yakıştırma hallerine de karşı bir tavır, tarzla yazdım, yazmaya devam edeceğim. İstediğim ve dilediğim odur ki; hayata dokunmak, bir insanın yüreğine dokunmak, belki de iyiye, güzele, gerçeklere dair yol oluştururum, köprü olurum, etkili, etken olurum.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler