TRY - Türk Lirası
EUR
18,2015
USD
18,1073
GBP
21,4339
CNY
2,6558
29.8 C
Ankara
31.5 C
İstanbul
36.1 C
İzmir
19 Ağustos 2022, Cuma
Diğer
  Ana SayfaYazarlar"Zerrinle takyakıştır" bir rüyayı gerçek yaptı...

  “Zerrinle takyakıştır” bir rüyayı gerçek yaptı…

  İlknur Polat
  İlknur Polathttps://haberton.com/
  İlknur Polat, 23.09.1977 Sakarya doğumlu, İşletme ön lisans sonra Anadolu Ünv. işletme fakültesini bitirdi. Özel şirketlerde muhasebe sorumlusu olarak çalıştı şu an 2. üniversite olarak adalet okuyor 2.sınısfta yazmayı ve okumayı çok seviyor. Hukuk okumak gibi bir hayali var.

  Haftanın Öne Çıkanları

  21 yıl önce başlayan takı merakı sayesinde Zerrin kendi hayat hikayesini oluşturmuş, Zerrinle Takyakıştır’da mükemmel tasarımları var arı gibi çalışıyor çok yetenekli. Taşlar ve boncuklarla kendisine renkli güzel bir dünya oluşturmuş.

  İnsan çocukluğunu unutabilir mi? En güzel en masum zamanlar o günlerdi. İlkokul arkadaşlarınızı hatırlıyor musunuz sıra arkadaşınız bir beş yılı geçirdiğiniz insan. Bizim dönemimiz de ilkokul beş yıldı.

  İstanbul da aynı ilkokulu bitirdik. Aynı mahallenin çocuğu idik. Hayat bizi başka şehirlere farklı mesleklere gönderdi. Kısacası herkes kendi romanını yazmaya başladı. O dönemi kimse unutamaz.

  “Zerrinle takyakıştır” bir rüyayı gerçek yaptı…

  Sevgili Arkadaşım Zerrin’i yıllar sonra bir sosyal medya hesabından bulmuştum. Çok sevindim. Sohbet ettik telefonlarımızı aldı. Zerrin kendi hayat hikayesini oluşturmuştu. Bende canım arkadaşıma bir hediye vermek istedim. Şimdi sizlere kendisini tanıtmak istiyorum. Taşlar ve boncuklarla kendisine renkli güzel bir dünya oluşturmuş. Mükemmel tasarımları var arı gibi çalışıyor çok yetenekli hırslı arkadaşım benim çok güzel bir rüyayı gerçekleştirmiş.

  Seni biraz tanıyalım Zerrin’ciğim biraz anlatır mısın kendini?

  ”Aslen muhasebe mezunuyum. Evliyim bir çocuk annesiyim. Değirmendere’de yaşıyorum. Takıya olan düşkünlüğüm beni buralara getirdi. Aynı zamanda amatör fotoğrafçıyım.

  21 yıl önce başlayan takı merakı sayesinde zerrin kendi hayat hikayesini oluşturmuş, zerrinle takyakıştır'da mükemmel tasarımları var arı gibi çalışıyor çok yetenekli. Taşlar ve boncuklarla kendisine renkli güzel bir dünya oluşturmuş.
  21 yıl önce başlayan takı merakı sayesinde Zerrin kendi hayat hikayesini oluşturmuş, Zerrinle Takyakıştır’da mükemmel tasarımları var arı gibi çalışıyor çok yetenekli. Taşlar ve boncuklarla kendisine renkli güzel bir dünya oluşturmuş.

  Takı merakı nasıl başladı ve gelişti ?

  ”21 yıl önce bir hocadan ders almaya başladım. Başta meraktı seviyordum ve hayal gücünüz var ise başladığınız her işi bitiyorsunuz demektir. Yakın çevreme hediyeler yapıyordum. Sonra beğenildi sosyal medya üzerinden tasarımlarımı satmaya başladım. Kişiye özel çalışıyorum. Değişik illere satışlarım oluyor. Stantlarım var bu şekilde devam ediyorum. Seviyorum ve hayallerimin peşinden gitmek bana çok farklı bir dünyanın kapılarını açtı. Sevdiğiniz her şeyin peşinden gidin kendinize yapabileceğiniz en doğru hareket bu olacaktır.”

  Tak11 - yazarlar - haberton

  Zerrin benim ilkokul arkadaşım onu mutlu ve başarılı görmek beni de çok gururlandırdı. Biz beyaz yaka siyah önlüğün döneminde okuyan hayatımıza kattığımız her şeyi emek vererek oluşturan sıradan insanlarız belki. Ama özümüzde hayal gücümüzün peşinden gitmek var. Benim satırlarım hayal gücüm insanlara birşeyler anlatmak istediğimde kelimeler dökülüyor.

  Arkadaşım çok başarılı tek başına gördüğünüz boncukları sanatsal yapıtlara dönüştürüyor. Bakmadan geçmeyin derim yolunuz İzmit Değirmendere’ye düşerse standını yakından görebilirsiniz ilk fırsatta bende gitmek istiyorum.

  Hayatın bir yol, bizim yolcu olduğumuz şu dünyada tüm iyi dileklerim senin olsun başarılar canım arkadaşım.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler