TRY - Türk Lirası
EUR
18,2191
USD
18,5617
GBP
20,7953
CNY
2,6084
17.9 C
Ankara
19.7 C
İstanbul
25 C
İzmir
3 Ekim 2022, Pazartesi
Ana SayfaHaberlerİş DünyasıYıldız Holding 'en gözde şirketler' arasında

Yıldız Holding ‘en gözde şirketler’ arasında

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Yıldız Holding, on binlerce gencin katılımıyla gerçekleştirilen ‘en gözde şirketler’ araştırmasında geçen yıl olduğu gibi bu yıl da holdingler kategorisinde ikinci sırada yer aldı.

Dünyanın farklı noktalarında toplam 71 bin çalışanıyla Yıldız Holding, Realta Danışmanlık ve 3İK Marka İletişimi Ajansı tarafından gerçekleştirilen ‘en gözde şirketler’ araştırmasında bu yıl da Holdingler kategorisinde ikinci sırayı aldı.

Her yıl üniversite öğrencileri ve genç profesyoneller tarafından ortalama 250 şirketin farklı kategorilerde değerlendirildiği araştırmaya bu yıl 76 binin üzerinde öğrenci ve 25 bine yakın genç profesyonel katıldı. 

AYDIN: GELİŞİM, FIRSAT EŞİTLİĞİ, LİYAKAT ODAKLI BİR İŞ KÜLTÜRÜ İÇİNDE ÇALIŞIYORUZ

Yıldız Holding İnsan ve İş Destek Başkanı Bahattin Aydın, gençler tarafından üst üste ikinci kez en gözde şirketler arasında yer almanın, holdingin ‘İnsana Yatırım’ vizyonu açısından çok anlamlı bir sonuç olduğunu vurguladı. Aydın, “Gelişim, fırsat eşitliği, liyakat odaklı bir iş kültürü içinde çalışarak yeni yetenekler kazanmaya ve mevcut çalışanlarımızın yetkinliklerini çağın gereklilikleri doğrultusunda güçlendirmeye çok önem veriyoruz.

Gençlerin yeteneklerine uygun işlerde çalışmalarını sağlamak, kariyerleri açısından en mutlu olacakları, en başarılı olacakları yere doğru ilerlemelerine destek olmak bizim için öncelikli bir konu. Staj imkânlarından JOB@YıldızHolding, DATA Job ve JOB IT gibi genç yetenek programlarına, toplumsal katkıdan yeni çalışma modellerine ve yurt dışında çalışma olanaklarına kadar pek çok noktada kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Bu çalışmalarımızın üniversite öğrencileri ve genç profesyoneller tarafından da takdir edildiğini görmek ve üst üste ikinci kez En Gözde Şirketler arasında yer almak Holdingimiz için bir iftihar vesilesidir” dedi.

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler