TRY - Türk Lirası
EUR
18,2496
USD
17,9597
GBP
21,6500
CNY
2,6515
18.6 C
Ankara
20.7 C
İstanbul
20.7 C
İzmir
16 Ağustos 2022, Salı
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerBeşiktaş’ta çocuklara özel kısa film atölyesi

  Beşiktaş’ta çocuklara özel kısa film atölyesi

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Beşiktaş Belediyesi, ‘’Benim Filmim Beşiktaş’’ temalı 9 ve 12 yaş arası çocuklara özel kısa film atölyesi düzenledi. Oyuncu, senarist ve oyuncu koçu İbrahim İris’in katılımıyla gerçekleşen atölyenin galasında çocuklar, kendi tasarladıkları filmleri galada gösterime sundu.

  Beşiktaş Belediyesi’nin düzenlediği “Benim Filmim Beşiktaş” temalı 4 haftalık çocuklara özel kısa film atölyesi sona erdi. 9-12 yaş arası çocuklara yönelik gerçekleştirilen atölye kapsamında senaryo yazımı, çekim teknikleri, video kurgu gibi kısa film süreçleri uygulamalı olarak gösterildi. Oyuncu, senarist ve oyuncu koçu İbrahim İris’in katılımıyla gerçekleşen kısa film atölyesi, çocukların hikâyelerini ve yaşadıkları yeri kendi bakış açılarıyla filme dönüştürmelerine imkân sağladı.

  Besiktasta cocuklara ozel kisa film atolyesi 1 - yerel haberler - haberton
  Beşiktaş’ta çocuklara özel kısa film atölyesi

  OYUNCU ÜNAL YETER KONUK OLARAK ÇOCUKLARIN FİLMLERİNE DESTEK VERDİ

  Çocukların bu süreçte Beşiktaş’a kendi pencerelerinden baktığı atölyenin sonunda özgün yapımlar ortaya çıkaran çocuklar, filmlerini Zübeyde Ana Kültür ve Sanat Merkezi’nde galada gösterime sundu. Gösterime BKM Güldür Güldür ekibinden oyuncu Ünal Yeter de konuk olarak çocukların filmlerine destek verdi.

  Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat da sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak şu ifadeleri kullandı:

  “4 kısa filmden oluşan “Benim Filmim Beşiktaş’ın galasını gerçekleştirdik. 15 çocuğumuzun atölyeye katılarak çektiği kısa filmlerde oyuncu, senarist ve yönetmen kendileriydi’’

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler