TRY - Türk Lirası
EUR
18,2331
USD
17,9313
GBP
21,6951
CNY
2,6415
21.8 C
Ankara
24.7 C
İstanbul
26.7 C
İzmir
17 Ağustos 2022, Çarşamba
Diğer
  Ana SayfaHaberlerKültür ve SanatYenimahalle'de 'Yaza Merhaba Konseri'

  Yenimahalle’de ‘Yaza Merhaba Konseri’

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Yenimahalle Belediyesi Kent Orkestrası, Batıkent Murat Karayalçın Kent Meydanı’nda “Yaza Merhaba Konseri” ile Yenimahallelilere unutulmaz bir akşam yaşattı.

  Alanı tıklım tıklım dolduran vatandaşlar, Yenimahalle Kent Orkestrası sanatçıları Serdar Şimşek, Duygu Kutlu ve Tolga Kaya’nın seslendirdiği birbirinden güzel şarkılarla yazın keyfini açık havada müzik eşliğinde çıkardı.

  Yenimahalle'de 'yaza merhaba konseri'
  Yenimahalle’de ‘Yaza Merhaba Konseri’

  Telefon ışıkları geceyi aydınlattı

  Konserde şarkılara hep bir ağızdan eşlik eden Yenimahalleliler, cep telefonlarının ışıklarını açarak sanatçılara eşlik edince ortaya keyifli görüntüler çıktı.

  Eğlencenin tavan yaptığı gecede, türkülerin yanı sıra oyun havaları ve halaylarla da coşan vatandaşlarstres attı.

  Yenimahalle belediyesi kent orkestrası, batıkent murat karayalçın kent meydanı’nda “yaza merhaba konseri” ile yenimahallelilere unutulmaz bir akşam yaşattı.
  Yenimahalle Belediyesi Kent Orkestrası, Batıkent Murat Karayalçın Kent Meydanı’nda “Yaza Merhaba Konseri” ile Yenimahallelilere unutulmaz bir akşam yaşattı.

  “Konseri duyunca kendimizi dışarı attık“

  Yaz akşamının şenlendiği konsere eşi ve çocuğu ile gelen Ayşe Sönmez (29), “Sıcak yaz akşamında evimizden çıktık Yenimahalle Belediyesi’nin düzenlediği konsere geldik. Evde bunalıyoruz, parklara çıkıyoruz. Parklarımız da çok güzel, bir de bu konseri duyunca kendimizi dışarı attık. Başkanımız Fethi Yaşar’a şükranlarımı sunuyorum. Belediyenin yapmış olduğu etkinliklere yetişemiyoruz, neredeyse her gün bir etkinlik var” dedi.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler