TRY - Türk Lirası
EUR
18,2355
USD
17,9126
GBP
21,6250
CNY
2,6489
23.5 C
Ankara
29.6 C
İstanbul
35.7 C
İzmir
7 Ağustos 2022, Pazar
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYaşamÇağlayan Adliyesi'nde intihar girişimi

  Çağlayan Adliyesi’nde intihar girişimi

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Dolandırıldığını iddia eden bir kişi Çağlayan Adliyesi’nde intihar girişiminde bulundu. Adliyenin 5’nci katındaki korkuluklara çıkan Muttalip B., polisler tarafından ikna edildi. 

  Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’nda intihar girişimi yaşandı. Dolandırıldığını iddia ederek adliyenin 5’nci katına çıkan Muttalip B., korkuluklardan tırmanarak arka kısmına geçti. Muttalip B. daha önce yazdığı anlaşılan intihar mektuplarını fırlattı. Yere düşen kağıtlar, görevliler tarafından alındıktan sonra, güvenlik çemberi oluşturuldu, zemin kata şişme yatak açıldı.

  Caglayan adliyesinde intihar girisimi 1 - yaşam - haberton
  Çağlayan Adliyesi’nde intihar girişimi

  Sağlık ekipleri ve itfaiye görevlileri müdahale için hazır bekledi. Başsavcı vekilleri ve polisin ikna çabaları sonucu Muttali B. korkuluklardan alındı. Psikologlarla görüştürülmek üzere polis eşliğinde götürüldü. Adliyede bulunan bazı kişilerin, cep telefonu kameralarıyla intihar girişimini kaydettiği görüldü.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler