TRY - Türk Lirası
EUR
19,504
USD
18,631
GBP
22,517
CNY
2,588
28 Kasım 2022, Pazartesi
Ana SayfaHaberlerKültür ve SanatYaz Etkinlikleri Başlıyor

Yaz Etkinlikleri Başlıyor

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Başakşehir Belediyesi 19 Branşta Ücretsiz Eğitim ve Yaz Etkinliklerinin Başladığını Duyurdu

Yazlık sinemalardan, Şamlar Tabiat Parkı’ndaki programlara, çocuk şenliklerinden sosyal ve kültürel faaliyetlere kadar yaz için etkinlikler hazırlayan Başakşehir Belediyesi, 19 branşta ücretsiz eğitim de vereceğini duyurdu.

Başakşehir, yaz ayında birbirinden renkli etkinliklere ev sahipliği yapacak. İlçe sakinlerinin keyifli ve eğlenceli bir yaz geçirmesini amaçlayan belediye, temmuz, ağustos ve eylül aylarında her yaş grubuna özel sosyal ve kültürel yaz etkinlikleri düzenleyecek. Etkinlikler, Başakşehir Millet Bahçesi ve Bahçeşehir Gölet Parkı başta olmak üzere ilçenin birçok noktasında gerçekleştirilecek. Gençlerin dolu dolu bir yaz geçirmesi için spor parklarında tenis, yüzme, taekwondo, mangala, okçuluk ve judonun da aralarında bulunduğu 19 branşta ücretsiz eğitimler verilecek.

Yaz Etkinlikleri Başlıyor

Dev Ekranlar ile Vatandaşlara Yıldızlar Altında Sinema Keyfi

Şamlar Tabiat Parkı 6. Kapı’da ise çocuklar ve ailelerinin doğayı yeniden keşfetmeleri için “Doğada 1 Gün” etkinlikleri düzenlenecek. İlçenin çeşitli noktalarında sahne şovları, jonklör, hacivat-karagöz, kukla oyunları ve açık havada animasyon filmleri sahnelenecek. Başakşehir Millet Bahçesi ve Bahçeşehir Gölet’te kurulacak dev ekranlar ile vatandaşlara yıldızlar altında sinema keyfi yaşatılacak. Kadın erkek, genç yaşlı binlerce ilçe sakinini bir araya getirecek yazlık sinema günlerinde, aileden dramaya, komediden maceraya, aksiyondan gerilime kadar Türk ve dünya sinemasının iz bırakan yapımları bir kez daha beyaz perdeye yansıtılacak. 

Yaz Etkinlikleri Başlıyor

“Hizmetler Hakkında İlçe Sakinlerine Bilgi Verilecek”

Belediyenin yapmış olduğu çalışmalar, “Çaya Geldik” etkinliği ile ilçe daha yakından tanıtılacak. İlçe genelindeki sitelere yapılacak ve keyifli sohbetlerin yapılacağı ziyaretlerde, hayata geçirilen ve planlanan projelerle yürütülen hizmetler hakkında ilçe sakinlerine bilgi verilecek.

Fikrinizi Belirtin

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler