26.3 C
Ankara
19.5 C
İstanbul
27.5 C
İzmir
Cumartesi, Mayıs 8, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerYaşlı ve engelli vatandaşlara sıcak yemek desteği

  Yaşlı ve engelli vatandaşlara sıcak yemek desteği

  Avatar
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Başakşehir Belediyesi, Ramazan ayı boyunca evlerinde yemek hazırlamakta güçlük çeken yaşlı ve engelli vatandaşlara sıcak yemek desteği sağlıyor.

  İlçe genelinde tespit edilen vatandaşlara 3 çeşit yemek, tatlı ve içecekten oluşan iftariyelikler ulaştırılıyor.

  ‘Ramazan paylaşmaktır’ sloganıyla yola çıkan Başakşehir Belediyesi’nin Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, ihtiyaç sahiplerinin sofralarına misafir oluyor. Daha önceden tespit edilen 65 yaş ve üzeri bakıma muhtaç ve ihtiyaç sahibi vatandaşlara yönelik sıcak yemek yardımına Ramazan’da da devam ediliyor.

  Yaşlı ve engelli vatandaşlara sıcak yemek desteği
  Yaşlı ve engelli vatandaşlara sıcak yemek desteği

  30 GÜN BOYUNCA DEVAM EDECEK

  İlçe genelinde gerçekleştirilen çalışmada ihtiyaç sahibi vatandaşların yanı sıra yemek yapmakta zorluk çeken engelli vatandaşlara da hizmet veriliyor. 3 çeşit yemek, tatlı ve içecekten oluşan iftariyelik ile Ramazan ayı boyunca her gün ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler