18.6 C
Ankara
18 C
İstanbul
23.7 C
İzmir
Salı, Mayıs 11, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerÇankaya'dan esnafla Ramazan dayanışması

  Çankaya’dan esnafla Ramazan dayanışması

  Avatar
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Pandeminin de etkisiyle zor durumda kalan vatandaşlara yardım elini uzatan Çankaya’dan esnafla Ramazan dayanışması. 

  Çankaya Belediyesi, pandemiden etkilenen kesimlerle yardımlaşmaya devam ediyor. Ramazan ayının başlamasıyla mahallelerde gıda kolisi yardımı yapan Belediye, esnafla da dayanışma içinde. Ankara Umum Otomobilciler ve Şoförler Esnaf Odası’na bağlı 215 taksi durağı temsilcisine duraklarda dağıtılmak üzere 3.870 paket gıda kolisi teslim edilmeye başlandı. 

  Çankaya'dan esnafla ramazan dayanışması
  Çankaya’dan esnafla Ramazan dayanışması

  Ankara Umum Otomobilciler ve Şoförler Esnaf Odası Başkanvekili Cevdet Kavlak’ın katılımıyla yapılan gıda yardımlarından memnun olduklarını ifade eden taksici esnafı, Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’e teşekkürlerini ilettiler. 

  Pandeminin de etkisiyle zor durumda kalan vatandaşlara yardım elini uzatan çankaya'dan esnafla ramazan dayanışması.
  Pandeminin de etkisiyle zor durumda kalan vatandaşlara yardım elini uzatan Çankaya’dan esnafla Ramazan dayanışması. 

  Şoför esnafı adına konuşan Başkan Vekili Cengiz Kavlak, “Böylesi zorlu bir dönemde esnafımıza destek veren Çankaya Belediye Başkanımız Alper Taşdelen’e teşekkür ediyoruz. Sağolsun, pandemi döneminde de her türlü desteği eksik etmedi. Ramazan ayında da zorda olan arkadaşlarımıza yardım elini uzattı, yanımızda olduğunu gösterdi” şeklinde konuştu. 

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler