TRY - Türk Lirası
EUR
17,7168
USD
18,5190
GBP
19,7618
CNY
2,5599
24.3 C
Ankara
23.7 C
İstanbul
28.1 C
İzmir
28 Eylül 2022, Çarşamba
Ana SayfaHaberlerKültür ve SanatYasemin Sağlam'ın Kahverengi Ela kitabı çıktı

Yasemin Sağlam’ın Kahverengi Ela kitabı çıktı

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Kişisel Gelişim Eğitmeni kitap yazarı Yasemin Sağlam’ın Kahverengi Ela kitabı çıktı.

“Kahverengi Ela” kitabı Talasemi (Akdeniz Anemisi) hastalığı konusunda, yazarın kendi deneyimleriyle yazılan ilk roman olma özelliği taşıyor!

Yasemin sağlam'ın kahverengi ela kitabı çıktı
Yasemin Sağlam’ın Kahverengi Ela kitabı çıktı

SAĞLIKLI OLMAK SİZE VERİLEN EN GÜZEL HEDİYE

Siz hiç sağlıklı olmanın size verilmiş en güzel hediye olduğunu düşündünüz mü? Ya da bir hastalıktan dolayı kısıtlanan insanların duygusal olarak neler yaşadıklarını anlayabildiniz mi? Mücadele etmek zorunda kalmadan yapabildikleriniz için ömür harcayanların acısını duyabildiniz mi?

Kahverengi Ela kitabı kendi hayatlarınızdan parçalar bulabileceğiniz, sıradan bir hayatı özleyen yazarın, gerçek hikayesini roman olarak okuyucuya sunuyor.

Kişisel gelişim eğitmeni kitap yazarı yasemin sağlam'ın kahverengi ela kitabı çıktı.
Kişisel Gelişim Eğitmeni kitap yazarı Yasemin Sağlam’ın Kahverengi Ela kitabı çıktı.

Duygusal boşlukların biraz da olsa anlaşılmasını ümit ettiğini söyleyen yazar en çok Talasemi hastalığı ile hayatını geçiren insanların fark edilmesi için farkındalık oluşturmak istediğini belirtiyor. Talasemi hastalığı konusunda kendi deneyimleriyle yazılan ilk roman olduğunu da es geçmemek lazım.

ELA’NIN YAŞAM MÜCADELESİNİ ANLATIYOR

Kahverengi Ela kitabı; Daha küçücük bir çocukken hastalıkla yüzleşmek zorunda kalan Ela’nın aile, çevre, sosyal ve aşk hayatına duygularla ışık tutuyor. Ve yaşama mücadelesi, akıcı bir dille okuyucuya aktarılıyor.

“Kahverengi Ela” kitabı Talasemi (Akdeniz Anemisi) hastalığı konusunda, yazarın kendi deneyimleriyle yazılan ilk roman olma özelliği taşıyor!

Yazar Yasemin Sağlam kitabım yüreklere dokunup bir iz bırakabilirse ne mutlu bana diyor.

YASEMİN SAĞLAM KİMDİR?

16 Nisan 1987 Beyoğlu İstanbul doğumlu aslen Malatya’lı olan Yasemin Sağlam, üç kardeşli ailenin en küçük çocuğudur. İstanbul Kültür Üniversitesi Radyo ve Televizyon yayıncılığı bölümü mezunu olarak eğitimini tamamlamıştır. Yazar olmaya 2012’de karar veren Yasemin Sağlam 2020’de ilk kitabı Kahverengi Ela’yı okuyucuyla buluşturmuştur. Bir yandan kitap yazmaya devam ederken bir yandan kendi hayatındaki pozitif dönüşümleri anlattığı bir youtube kanalı açmıştır. Aynı zamanda 2019 yılından itibaren birçok Kişisel Gelişim Eğitimini tamamlayıp bunun Eğitmenliğini yapmaktadır. Bunun yanı sıra hobi olarak Hat sanatı, Kaligrafi ve Piyano ile ilgilenmektedir. 

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler