15.9 C
Ankara
18.5 C
İstanbul
22 C
İzmir
24 Eylül 2021, Cuma
Diğer
  Ana SayfaHaberlerKültür ve SanatYasemin Sağlam'ın Kahverengi Ela kitabı çıktı

  Yasemin Sağlam’ın Kahverengi Ela kitabı çıktı

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Kişisel Gelişim Eğitmeni kitap yazarı Yasemin Sağlam’ın Kahverengi Ela kitabı çıktı.

  “Kahverengi Ela” kitabı Talasemi (Akdeniz Anemisi) hastalığı konusunda, yazarın kendi deneyimleriyle yazılan ilk roman olma özelliği taşıyor!

  Yasemin sağlam'ın kahverengi ela kitabı çıktı
  Yasemin Sağlam’ın Kahverengi Ela kitabı çıktı

  SAĞLIKLI OLMAK SİZE VERİLEN EN GÜZEL HEDİYE

  Siz hiç sağlıklı olmanın size verilmiş en güzel hediye olduğunu düşündünüz mü? Ya da bir hastalıktan dolayı kısıtlanan insanların duygusal olarak neler yaşadıklarını anlayabildiniz mi? Mücadele etmek zorunda kalmadan yapabildikleriniz için ömür harcayanların acısını duyabildiniz mi?

  Kahverengi Ela kitabı kendi hayatlarınızdan parçalar bulabileceğiniz, sıradan bir hayatı özleyen yazarın, gerçek hikayesini roman olarak okuyucuya sunuyor.

  Kişisel gelişim eğitmeni kitap yazarı yasemin sağlam'ın kahverengi ela kitabı çıktı.
  Kişisel Gelişim Eğitmeni kitap yazarı Yasemin Sağlam’ın Kahverengi Ela kitabı çıktı.

  Duygusal boşlukların biraz da olsa anlaşılmasını ümit ettiğini söyleyen yazar en çok Talasemi hastalığı ile hayatını geçiren insanların fark edilmesi için farkındalık oluşturmak istediğini belirtiyor. Talasemi hastalığı konusunda kendi deneyimleriyle yazılan ilk roman olduğunu da es geçmemek lazım.

  ELA’NIN YAŞAM MÜCADELESİNİ ANLATIYOR

  Kahverengi Ela kitabı; Daha küçücük bir çocukken hastalıkla yüzleşmek zorunda kalan Ela’nın aile, çevre, sosyal ve aşk hayatına duygularla ışık tutuyor. Ve yaşama mücadelesi, akıcı bir dille okuyucuya aktarılıyor.

  "kahverengi ela" kitabı talasemi (akdeniz anemisi) hastalığı konusunda, yazarın kendi deneyimleriyle yazılan ilk roman olma özelliği taşıyor!
  “Kahverengi Ela” kitabı Talasemi (Akdeniz Anemisi) hastalığı konusunda, yazarın kendi deneyimleriyle yazılan ilk roman olma özelliği taşıyor!

  Yazar Yasemin Sağlam kitabım yüreklere dokunup bir iz bırakabilirse ne mutlu bana diyor.

  YASEMİN SAĞLAM KİMDİR?

  16 Nisan 1987 Beyoğlu İstanbul doğumlu aslen Malatya’lı olan Yasemin Sağlam, üç kardeşli ailenin en küçük çocuğudur. İstanbul Kültür Üniversitesi Radyo ve Televizyon yayıncılığı bölümü mezunu olarak eğitimini tamamlamıştır. Yazar olmaya 2012’de karar veren Yasemin Sağlam 2020’de ilk kitabı Kahverengi Ela’yı okuyucuyla buluşturmuştur. Bir yandan kitap yazmaya devam ederken bir yandan kendi hayatındaki pozitif dönüşümleri anlattığı bir youtube kanalı açmıştır. Aynı zamanda 2019 yılından itibaren birçok Kişisel Gelişim Eğitimini tamamlayıp bunun Eğitmenliğini yapmaktadır. Bunun yanı sıra hobi olarak Hat sanatı, Kaligrafi ve Piyano ile ilgilenmektedir. 

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler