TRY - Türk Lirası
EUR
14,6060
USD
12,9010
GBP
17,1854
CNY
2,0245
13.3 C
Ankara
12.8 C
İstanbul
17.4 C
İzmir
30 Kasım 2021, Salı
Diğer
  Ana SayfaHaberlerTeknoloji HaberleriYapı Kredi self servis ağını genişletiyor

  Yapı Kredi self servis ağını genişletiyor

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Yapı Kredi self servis ağını genişletiyor. Diebold Nixdorf, Yapı Kredi’nin kısa süre önce DN SeriesTM ATM’leri Türkiye’de kullanıma sunarak sektördeki en son self-servis teknolojisine yükselttiğini duyurdu.

  Self-servis çözümü, bankanın müşterilerine yönelik sürdürülebilirlik ve ileri müşteri deneyimine ilişkin taahhüdünü desteklemek amacıyla en son teknolojiyi sağlıyor. Finansal ve perakende teknoloji şirketi Diebold Nixdorf, Yapı Kredi’nin kısa süre önce DN SeriesTM ATM’leri Türkiye’de kullanıma sunarak sektördeki en son self-servis teknolojisine yükselttiğini duyurdu. Böylece Yapı Kredi, DN AllConnect ServicesSM, tarafından desteklenen DN Series’in kurulumuyla; NFC, biyometrik veriler ve kart okuyucu kimlik doğrulamasını içeren daha entegre bir çözümde kişiselleştirilmiş müşteri deneyimi sunabilecek.

  Webp. Net resizeimage 2021 10 21t150005. 503 - teknoloji haberleri - haberton
  Yapı Kredi self servis ağını genişletiyor. Diebold Nixdorf, Yapı Kredi’nin kısa süre önce DN SeriesTM ATM’leri Türkiye’de kullanıma sunarak sektördeki en son self-servis teknolojisine yükselttiğini duyurdu.

  Şirket maliyetlerini en aza indiriyor

  Şirketler tarafından yapılan yazılı açıklamada, ”Yapı Kredi, Türkiye genelinde 400’den fazla DN Series ATM kurulumu gerçekleştirdi. Tüm bu ATM’lerin, bulut bilişim ve makine öğrenmesi kullanarak teknik cihaz verilerini sürekli olarak bir araya toplayan ve analiz eden DN AllConnectSM Data Engine tarafından destekleniyor. Bu teknoloji sayesinde bir olay bildirildiğinde, DN AllConnect Data Engine olayın temel nedeni ve gerekli olan onarım türünü uzaktan tanımlar.

  Ayrıca teknisyenin gerekli beceri ve deneyim düzeyi, gerekli olan yedek parçalar ve tahmini onarım süresi hakkında da bilgi sağlar. Yapı Kredi nakit dönüşümünü optimize etmek amacıyla, DN Series tasarımının ayrılmaz parçası olan yerleşik nakit dönüşümü (cash recycling) özelliğini kullanıyor. Bu özellik sayesinde ATM’ler parayı güvenli ve doğru bir şekilde kabul edebilir, doğrulayabilir, depolayabilir ve yeniden dolaşıma sokabilir. Bu da verimliliği artırır ve para taşıma şirketlerinin makineleri yeniden doldurma sıklığını azaltarak karbon emisyonlarını ve nakit taşıma maliyetlerini en aza indirir” bilgisi verildi.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler