TRY - Türk Lirası
EUR
15,2679
USD
13,4445
GBP
18,3158
CNY
2,1188
-6.5 C
Ankara
2.4 C
İstanbul
-4.2 C
İzmir
20 Ocak 2022, Perşembe
Diğer
  Ana SayfaKültür ve SanatSinema HaberleriVizyona girecek filmler 17 Aralık-24 Aralık 2021

  Vizyona girecek filmler 17 Aralık-24 Aralık 2021

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Vizyona girecek filmler 17 Aralık 2021-24 Aralık 2021 haftasında sinemaseverlerle buluşuyor. Bu hafta 1’i yerli 5 film vizyonda.

  Kumbara

  Kumbara, ek iş yapmaya başladıktan sonra başka bir adam haline gelen bir adamın hikayesini konu ediyor. Orhan, kendi halinde bir yaşam süren bir aile babasıdır. Bir yandan ev kazası yüzünden komada olan annesiyle ilgilenir, bir yandan da kefil olduğu arkadaşı ortadan kaybolduğu için üzerine kalan borcu kapatmakla uğraşır. Bu süreçte ailesiyle de arasının açılmasına neden olur  ve zamanla baba rolünü kaybeder. İçine girdiği buhrandan kurtulmak için ek iş denemelerine giren Orhan, giderek başka bir adam haline gelecektir.

  Dram

  Yönetmen: Ferit Karol

  Senarist: Ferit Karol, Serkan Fakılı

  Oyuncular: Murat Kılıç, Gülçin Kültür Şahin, Mert Ateş

  Örümcek-Adam Eve Dönüş Yok

  Örümcek-Adam Eve Dönüş Yok, kimliği açığa çıkan Örümcek-Adam’ın, sırrını geri vermesi için Doktor Strange’den yardım istemesiyle birlikte yaşananları konu ediyor. Örümcek-Adam’ın kimliği ifşa edilerek onun ve sevdiklerinin hayatı, halkın gözü önüne serilir. Kendisini büyük bir kaosun ortasında bulan Peter, aynı zamanda suç ortakları olarak lanse edilen MJ ve Ned’in hayatının da olumsuz etkilenmesine şahit olur. Arkadaşların üniversiteye girme şanslarının yok olmasına seyirci kalmak istemeyen Peter, sırrını geri vermesi için Doktor Strange’den yardım ister. Peter’ın yakarışından etkilenip ona yardım etmeyi kabul eden Strange, Unutma Büyüsü’nü yapmaya başlar. Ancak bu büyü, MJ, Ned, May ve Happy’nin de Örümcek-Adam’ın kim olduğunu unutmasına neden olacaktır. Arkadaşlarının kim olduğunu hatırlamasını, diğer kişilerin unutmasını isteyen Peter, Strange büyüyü yaparken parametreleri değiştirir. Ancak bu durum beklenmedik olaylara neden olur.

  2s 29dk / Aksiyon, Macera, Fantastik

  Yönetmen: Jon Watts

  Senarist: Chris McKenna, Erik Sommers

  Oyuncular: Tom Holland, Zendaya, Benedict Cumberbatch

  Orijinal adı: Spider-Man: No Way Home

  Karanlık Kız

  Karanlık Kız, tek başına tatile çıktığı tatilde genç bir anne ile tanışmasıyla geçmişiyle yüzleşmeye başlayan bir kadının hikayesini konu ediyor. İngilizce öğretmeni olan Leda, kendisini işine ve çocuklarına adayan bekar bir annedir. Kızları babalarıyla birlikte olmak için evden ayrıldığında Leda kendisini fazlasıyla yalnız hisseder. Bu histen uzaklaşmak isteyen Leda, Güney İtalya’da küçük bir sahil kasabasında tatil yapmaya karar verir. Ancak sakin ve sessiz geçen birkaç günün ardından Leda’nın tanıştığı rahatsız edici bir aile, Leda’nın geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalmasına neden olur.

  2s 2dk / Dram

  Yönetmen: Maggie Gyllenhaal

  Senarist: Maggie Gyllenhaal, Elena Ferrante

  Oyuncular: Olivia Colman, Jessie Buckley, Dakota Johnson

  Orijinal adı: The Lost Daughter

  Maşa ile Koca Ayı 4

  Maşa ile Koca Ayı 4, ormandaki sevimli dostları ile türlü maceralara atılan Maşa’nın hikayesini konu ediyor.

  Animasyon

  Yönetmen: Roly Gutiérrez

  Orijinal adı: Masha And The Bear: Masha’s Songs

  Yarım Kalan Hayat

  Yarım Kalan Hayat, geçirdiği trafik kazasının ardından tekerlekli sandalyeye mahkum olan genç bir iş insanının hikayesini konu ediyor. Adam Niskar, başarılı bir iş insanıdır. Kariyer basamaklarını hızla çıkan Adam, genç yaşında iyi bir birikim yapar. İş yerinde terfi alan, güzel bir eve ve iyi giden bir lişkiye sahip olan Adam, hayatının en güzel zamanlarını yaşar. Ancak geçirdiği kaza onun hayatının alt üst olmasına neden olur. Denize atlarken yanlış bir harekete yapan Adam, felç geçirir. Kendisini tekerlekli sandalyeye bağlı bulan Adam’ın kız arkadaşı bu duruma uzun süre dayanamaz. Ebevenyleri de bu durumu kabul etmekte zorlansa da Adam mücadele etmeye karar verir.

  1s 40dk / Dram

  Yönetmen: Michael Uppendahl

  Senarist: Michael Burke, Brett Johnson (II)

  Oyuncular: Aaron Paul, Celia Weston, Jeff Daniels

  Orijinal adı: Quad

  Vizyona girecek filmler 17 Aralık-24 Aralık 2021

  Bu hafta vizyondaki filmlerin konusu: Kumbara, ek iş yapmaya başladıktan sonra başka bir adam haline gelen bir adamın hikayesini, Örümcek-Adam Eve Dönüş Yok, kimliği açığa çıkan Örümcek-Adam’ın, sırrını geri vermesi için Doktor Strange’den yardım istemesiyle birlikte yaşananları, Karanlık Kız, tek başına tatile çıktığı tatilde genç bir anne ile tanışmasıyla geçmişiyle yüzleşmeye başlayan bir kadının hikayesini, Maşa ile Koca Ayı 4, ormandaki sevimli dostları ile türlü maceralara atılan Maşa’nın hikayesini, Yarım Kalan Hayat, geçirdiği trafik kazasının ardından tekerlekli sandalyeye mahkum olan genç bir iş insanının hikayesini konu ediyor. İyi seyirler dileriz.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler