TRY - Türk Lirası
EUR
18,2290
USD
18,0630
GBP
21,5584
CNY
2,6618
23 C
Ankara
25.6 C
İstanbul
30 C
İzmir
19 Ağustos 2022, Cuma
Diğer
  Ana SayfaHaberlerİş DünyasıUSİAD ile Kerbela Ticaret Odası'ndan iş birliği

  USİAD ile Kerbela Ticaret Odası’ndan iş birliği

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Irak’ın Kerbela şehrini ziyaret eden USİAD, burada önemli bir ticari anlaşmaya imza attı. USİAD ile Kerbela Ticaret Odası arasında iş birliği protokolü imzalandı.

  Irak’ın Kerbela şehrini ziyaret eden USİAD, burada önemli bir ticari anlaşmaya imza attı. Kerbela Valisi Mühendis Nassif Jassem Al-Khattabi’n de bulunduğu bir programda Kerbela Ticaret Odası ile bir araya gelen USİAD Genel Başkanı Nevaf Kılıç ve yönetimi, iş birliği protokolü imzaladı.

  İki ülke arasındaki iş birliğini arttıracak ve bölgeye hizmet edecek anlaşmadan Türk şirketleri faydalanabilecek.
  Çalışmayla ilgili bir açıklama yapan USİAD Genel Başkanı Nevaf Kılıç, “Türkiye’nin orta doğudaki etkisini arttıracak, ticari anlamda ülkemize yeni vasıflar ve etkiler kazandıracak çalışmalara devam ediyoruz. Bu kapsamda Kerbela’da attığımız imza ile yerli şirketlerimize yeni kapıları araladığımız kanısındayız” dedi.

  Usiad ile kerbela ticaret odasindan is birligi 1 - i̇ş dünyası - haberton
  Usi̇ad ile kerbela ticaret odası’ndan iş birliği

  “Türkiye’nin yakın komşusu Irak ile ticari hayatının zenginleşmesi ve iki ülke arasındaki ticaret hacminin artmasına çok önem veriyoruz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da tasviplerinin bu yönde olduğunu biliyoruz. Bizler de USİAD olarak adımlarımızı iki ülkenin çıkarına atmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.
  “İş birliğinin hazırlanmasında emeği geçen ve ilerleyen herkese teşekkür eder, Kerbela’da gösterilen nazik karşılama ve misafirperverlik için dostlarımıza şükranlarımızı sunarız. Eminiz ki bu süreç Irak için hayırlara vesile olacak” şeklinde konuştu.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler