TRY - Türk Lirası
EUR
18,2290
USD
18,0630
GBP
21,5584
CNY
2,6618
23 C
Ankara
25.6 C
İstanbul
30 C
İzmir
19 Ağustos 2022, Cuma
Diğer
  Ana SayfaHaberlerPolitikaÜmit Özdağ: Bu bir siyasi tacizdir

  Ümit Özdağ: Bu bir siyasi tacizdir

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Zafer Partisi Sakarya İl Kongresi için Sakarya’ya giden Ümit Özdağ, Adapazarı Belediyesi tarafından partisine tahsis edilen salonun kullanımının iptal edildiğini duyurarak, “Bu bir siyasi tacizdir” dedi.

  Ümit Özdağ “Zafer Partisi Sakarya’da il kongresini yapmaya hazırlanıyordu. Güzel de bir hazırlık gerçekleştirmiştik. Adapazarı Belediyesi tahsis ettiği kongremizi yapacağımız salonu son anda iptal etti.” dedi.
  ‘’Buradan Adapazarı Belediye Başkanı’na sitemlerimizi, üzüntülerimizi ifade etmek istiyorum. Zafer Partisi, yasalara göre kurulmuş TBMM’de temsil edilen, Türk siyasetinin en önemli merkez taşlarından birisidir. Bu siyasi parti bütün Türkiye’de olduğu gibi Sakarya’da da çok seçkin kadrolar tarafından temsil edilmektedir. Bizi hava sistemi bozuldu, su sistemi bozuldu şeklinde bahanelerle kongremizden bir gün önce salon iptal ederseniz bunun siyasi bir taciz olduğunu biz anlarız.

  Umit ozdag bu bir siyasi tacizdir - politika - haberton
  Ümit özdağ:bu bir siyasi tacizdir

  Bunun demokratik bir yaklaşım olmadığını da anlarız ve Sayın başkana kamu görevi yaptığını hatırlatırız. Yapmış olduğunuz şey siyaseten ayıp olmanın ötesinde antidemokratik bir tacizdir. Biz bunu not ediyoruz. Sakın il başkanımızı, hukukumuzu gözden geçiririz diye tehdit etmeyin. Biz siyaseti hukuk kuralları içerisinde yaptık. Yapmaya da devam edeceğiz. Esas siz hukuka uymanız gerektiğini ve herkese eşit davranmanız gerektiğini aklınızdan hiç çıkarmayın.’’

  Türk Milleti’nin Hukuk Mücadelesini Sonuna Kadar Sürdüreceğiz

  “Sabah Zeytinburnu’nda Türk polisinin yanında onların hakkını savunduk, burada da Zafer Partisi’nin demokratik hakkını savunuyoruz. Vali ve İç İşleri bakanı Hatay’a bizi sokmak istemediği zaman Türk Milleti’nin anayasasını savunduysak, nasıl Erzincan İliç’te çevreyi zehirleyen altın madeninin kapatılmasına giden süreci başlattıysak Türk Milleti’nin hukukunu savunduysak her yerde hukukun üstünlüğünü savunmak için başlatmış olduğumuz mücadeleyi sonuna kadar sürdüreceğiz.’’ ifadesinde bulundu.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler