TRY - Türk Lirası
EUR
15,2113
USD
13,4118
GBP
18,2485
CNY
2,1137
-6.4 C
Ankara
2.6 C
İstanbul
-3.1 C
İzmir
20 Ocak 2022, Perşembe
Diğer
  Ana SayfaHaberlerKültür ve SanatÜnlüler Elton John'un yeni albümü için buluştu

  Ünlüler Elton John’un yeni albümü için buluştu

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Dünyaca ünlü yıldızlar Elton John’un yeni albümü için Zoom’da buluştu. Elton John yeni albümü ‘The Lockdown Sessions’’ için birlikte çalıştığı Dua Lipa, Damon Albarn, Stevie Wonder, Miley Cyrus, Lil Nas X, Stevie Nicks, Young Thug ve daha birçok ünlü isim ile bir Zoom buluşmasında bir araya geldi

  Dünyanın dört bir yanındaki insanları birbirine bağlayan Zoom Video Communications, Inc. (NASDAQ: ZM), özellikle pandemi sonrası uzaktan çalışmanın yaygınlaşmasında üstlendiği rol ile hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor. Zoom’un yeteneklerinin katkısı ile son dönemde ortaya çıkan ilham verici işlerden biri de dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı Elton John’un yeni albümünde birlikte çalıştığı diğer sanatçılar ile hazırlık sürecinde Zoom üzerinden bağlantı kurması oldu.

  2021 yılında yaklaşık 200 bölge ve ülkede kullanılan Zoom, insanların eğlenmeye ve mutlu olmaya her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyduğu bu dönemde dünya müzik kültürüne yön veren ikonik isimlerden biri olan Elton John’ın albüm yapmasını ve hayranlarına ulaşabilmesini mümkün kıldı. Elton John, kendisine ait olan Rocket Entertainment Group ve Akqa ajansının iş birliği kapsamında dünyaca ünlü 20 sanatçıyı Zoom üzerinde bir araya getirdi. Bu isimler arasında John’un ‘The Lockdown Sessions’ albümünde iş birliği yaptığı Dua Lipa, Damon Albarn, Stevie Wonder, Miley Cyrus, Lil Nas X, Stevie Nicks, Young Thug gibi yıldızlar yer alıyor.

  Zoom CMO’su Janine Pelosi “Zoom’un, insanları, ekipleri ve kurumları birbirine bağlama konusunda ne kadar önemli bir platform olduğu konusunda son zamanlarda dünyanın her yerinden farklı örneklere hepimiz şahit oluyoruz.

  Ancak Elton John‘un ‘Lockdown Sessions’ albümü için her biri kendi alanında yıldız olan isimlerle Zoom üzerinden gerçekleştirdiği iş birliği bize ayrı bir heyecan veriyor. Bu aynı zamanda Zoom’un tüm endüstriler için uzaktan iş yapma konusunda ne kadar önemli bir rol oynadığına dair de çok iyi hikaye. Zoom olarak tüm kullanıcılarımıza, yüz yüze görüşmeye en yakın bağlantı deneyimi sunarak büyük işler başarabilmeleri için ideal bir iletişim ortamı yaratıyoruz. Elton John’un “The Lockdown Sessions” buluşması da bunu yansıtan çok başarılı bir iş” dedi.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler