TRY - Türk Lirası
EUR
15,2572
USD
13,4487
GBP
18,2297
CNY
2,1216
-0.3 C
Ankara
1.6 C
İstanbul
4 C
İzmir
22 Ocak 2022, Cumartesi
Diğer
  Ana SayfaHaberlerKültür ve SanatZülfü Livaneli'de müzik ve sinema atölyeleri başladı

  Zülfü Livaneli’de müzik ve sinema atölyeleri başladı

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Çankaya Belediyesi Zülfü Livaneli Kültür Merkezi’nde 2021-2022 dönemi müzik ve sinema atölyeleri eğitim vermeye başladı.

  Zülfü livaneli'de müzik ve sinema atölyeleri başladı
  Zülfü Livaneli’de müzik ve sinema atölyeleri başladı

  Çankaya Belediyesi Zülfü Livaneli Kültür Merkezi’nde yeni eğitim dönemi başladı. Merkez’de bu dönem piyano, müziksel işitme ve okuma, aranje, sinema ve senaryo gibi birçok farklı alanda kurs imkanı Çankayalılara sunuluyor.

  Çankaya Belediyesi Zülfü Livaneli Kültür Merkezi‘nde 2021-2022 dönemi müzik ve sinema atölyeleri eğitim vermeye başladı. Merkez’de bu dönem piyano, müziksel işitme okuma, aranje, sinema ve senaryo gibi birçok farklı alanda kurs imkanı Çankayalılara sunuluyor.

  Bu dönem müziğe yeni başlayanlar için Müzik Atölyesi’nde solfej ve müziksel işitme okuma dersleri de yer alıyor. Profesyonel eğitmenler tarafından verilen dersler arasında piyano, aranje ve eser düzenleme teknikleri de yer alıyor. 

  SİNEMA ATÖLYESİ “KAYIT” DEDİ 

  Bugüne kadar 100’ü aşkın sinema meraklısının eğitim gördüğü Zülfü Livaneli Kültür Merkezi Sinema Atölyesi’nde de dersler başladı. Sinemaseverleri film çekme konusunda cesaretlendirmeyi ve sinema sektöründe çalışabilecek yetiyi kazandırmayı hedefleyen Sinema Atölyesi, bu yıl da eğitim yelpazesini genişletti.

  Çankaya belediyesi zülfü livaneli kültür merkezi'nde 2021-2022 dönemi müzik ve sinema atölyeleri eğitim vermeye başladı.
  Çankaya Belediyesi Zülfü Livaneli Kültür Merkezi’nde 2021-2022 dönemi müzik ve sinema atölyeleri eğitim vermeye başladı.

  Atölye, katılımcılarına film yapımının tüm aşamalarını öğrenme imkanı sunuyor. 12 hafta boyunca sürecek atölye programında; senaryo yazımından montaja, yönetmenlikten ışığa kadar film yapımına dair tüm süreçler eğitmenler eşliğinde kursiyerlerle beraber yürütülüyor. 

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler