TRY - Türk Lirası
EUR
16,1121
USD
15,4982
GBP
18,9451
CNY
2,2803
17.9 C
Ankara
19.7 C
İstanbul
24.6 C
İzmir
16 Mayıs 2022, Pazartesi
Diğer
  Ana SayfaHaberlerİş DünyasıULUSKON Başkanı Atasoy 1 Mayıs mesajı yayınladı

  ULUSKON Başkanı Atasoy 1 Mayıs mesajı yayınladı

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Uluslararası Yatırım ve İş Dünyası Konfederasyonu (ULUSKON) Genel Başkanı Nezaket Emine Atasoy 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

  ULUSKON Başkanı Atasoy, yayımladığı mesajda, 1 Mayıs’ın emeğin, emektarın, alın terinin dayanışma ve yardımlaşmanın günü olduğunu söyleyerek, “Sosyal ve ekonomik gelişimimizin temel gücü olan tüm işçi ve emekçilerimizin bayramıdır. ULUSKON olarak işçilerimizin haklarını koruyacak birçok tedbir ve desteği hayata geçirmek için çalışmalar yürütmekteyiz. 1 Mayıs’ın ücretten sosyal haklara kadar bütün alanlarda işçilerimiz için iyileştirmelere vesile olmasını temenni ediyorum.

  Son dönemde tecrübe ettiğimiz bu zor günlerde başta toplumsal sağlığımız ve huzurumuz için canı pahasına çalışan sağlık emekçilerimiz olmak üzere, ülkemizin güçlenmesinde ve ekonomik kalkınmasında katkısı bulunan tüm işçi ve emekçilerimizin 1 Mayıs emek ve dayanışma gününü kutluyor, bugünün kardeşlik, dayanışma, birlik ve beraberlik duygularımızın artmasına vesile olmasını temenni ediyorum” dedi. 

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler